Skocz do zawartości

Jakie dokumenty potrzebne żeby zreejstrować moto z USA?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

właśnie kupiłem moto z USA . i mam następujące dokumenty które są potrzebne do rej ,: "Certificate of title" (odpowiednik brifu jakby), oplata celna (cło+vat) , umowa kupna sprzedaży ponieważ kupiłem go od polaka w Polsce , i do urzędu potrzebne jeszcze tłumaczenie dokumentow i pierwszy przegląd diagnostyczny , z tym wszystkim idziesz do wydzialu komunikacji i powinno być bezproblemowo . Ja idę jutro to napisze jak mi poszło pozdro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jesli moto bylo po wypadku to dodatkowy przegląd powypadkowy. I musisz sie uzbroic w cierpliwość bo oni musze jeszcze sprawdzic papiery z celnego dlatego twój dokument wysyłają do izby celnej gdzie moto było oclone celem weryfikacji czy aby napewno jest to oryginalny dokument :icon_rolleyes: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jesli moto bylo po wypadku to dodatkowy przegląd powypadkowy. I musisz sie uzbroic w cierpliwość bo oni musze jeszcze sprawdzic papiery z celnego dlatego twój dokument wysyłają do izby celnej gdzie moto było oclone celem weryfikacji czy aby napewno jest to oryginalny dokument :notworthy: Pozdr

O mein got , Mysle ze do piatku się wyrobią (z tą weryfikacją oryginały dok cenlego) bo wyjeżdzam (mama zamiar :/) na zlot do już pewnie dobrze rozhukanej Wenejci koło Bydgoszczy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn dadzą ci tymczasowy dowód tzw miekki, a na "twardy" będziesz musiał poczekać ja czekałem ok 6 tygodni na ta weryfikacje. Pozdr

 

A to luzik , abym tylko mogl legalnie latać na miekkim twardym obojetnie blacha bedzie ta sama tylko swistek inny :wink: a do wenecji muszę no muuuuszę !! hehe za duzo znajomych bedzie żeby odpuscić :icon_rolleyes: :( :smile: Pozdro Miłosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

certyfikat własności (tzw brif USA) + Tłumaczenie tego certyfikatu + umowa kupna sprzedaży na Ciebie + Opłacone Cło i Vat + pierwszy przegląd techniczny = zbierasz wszystkie te papierki do kupy niesiesz do wydziału komunikacji i nie powinno być najmniejszego problemu , bynajmniej ja nie miałem . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz już za sobą doświadczenia w rejestrowaniu moto z USA. Jakie są wymagania techniczne? Jakie dokumenty?

Krzysztof

 

 

Dzięki.

 

 

certyfikat własności (tzw brif USA) + Tłumaczenie tego certyfikatu + umowa kupna sprzedaży na Ciebie + Opłacone Cło i Vat + pierwszy przegląd techniczny = zbierasz wszystkie te papierki do kupy niesiesz do wydziału komunikacji i nie powinno być najmniejszego problemu , bynajmniej ja nie miałem . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...