Skocz do zawartości

Suzuki Madura 1200


Ciho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

Ostatnio robiłem taka madure, sprzęgło, rozrzady, gaźniki...

 

Czesci dostaniesz głownie w stanach, canada itd , byly one przewanie produkowane na tamten kierunke niz europe...

Czesci sa tam tańsze niz u nas do tego modelu, sprzęgło kosztowało ok 103 $ u nas importer proponował mi ok 780 zł ...... moto fajne... ale .... rzadko spotykane, robierajac to to sadze ze yamaha Vmax chyba sie wzorowała w 90% na tym modelu - mówiac o silniku...

 

pozdrawiam posuadaczy tych sprzecików..... sa fajne itd.... miły dziek dla ucha ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem taka madure, sprzęgło, rozrzady, gaźniki...

 

Czesci dostaniesz głownie w stanach, canada itd , byly one przewanie produkowane na tamten kierunke niz europe...

Czesci sa tam tańsze niz u nas do tego modelu, sprzęgło kosztowało ok 103 $ u nas importer proponował mi ok 780 zł ...... moto fajne... ale .... rzadko spotykane, robierajac to to sadze ze yamaha Vmax chyba sie wzorowała w 90% na tym modelu - mówiac o silniku...

 

pozdrawiam posuadaczy tych sprzecików..... sa fajne itd.... miły dziek dla ucha ....

[/quote

 

W jaki sposób mogę kupić części ze stanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

posiadam madurę gv700 bardzo wygodny i komfortowy choperek z zakupem filtrów nie ma problemu natomiast części mechaniczne podobno ciężko ,akurat ja jeszcze nie potrzebowałem i mam nadzieję że jeszcze polata .Pozdrawiam posiadaczy tego modelu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich na forum. Też mam GV700. Świetny, choć rzadko spotykany motor. W silniku, który przez 25 lat nie widział remontu prócz regulacji gaźników, używam w pełni syntetycznego oleju. Te motocykle były początkowo projektowane na 900 ccm, ale po tym jak Amerykanie wprowadzili cła zaporowe na moto o poj. powyżej 700 Japończycy zmniejszyli pojemność do 698 ccm i wprowadzili drugi model 1200 ccm. Wyprodukowano wszystkich ok. 5000 sztuk. 700-ki były sprzedawane przez jeden rok - 1985, a 1200-ki przez 2 lata - 1985 i 1986. W modelu 1200 z 1986 r. wprowadzono inną przekładnię przekazującą napęd ze skrzyni na wał (secondary bevel gear), myślę, że mocniejszą. W USA i Kanadzie ci, którzy nim lubią ostro jeździć wymieniają szprychy tylnych kół na mocniejsze, bo oryginalne się zrywają :icon_mrgreen:

Jest nieoficjalne forum użytkowników Madury, głównie z USA i Kanady; tam są linki do serwisówek i można dać ogłoszenie, że się potrzebuje części. Z częściami nie ma wielkich problemów. Ja niedawno sprowadziłem tą drogą dla kolegi taką właśnie przekładnię.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

-osobiście jakieś 8 lat temu szukałem takiej 1200(mocno najarany)było ciężko, tak jak piszecie zero części i zero sprzętu!!to co wtedy było to szrot i po następnych dwóch latach szukania znalazłem magnę 1100(śpimy razem)polecam tym co czują respekt do mocy. powiem tylko ,że za szybą z wyprostowaną pozycją 2,2 i nie wpada w falowanie, polecam!!zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Link do strony z serwisówkami Suzuki Madura GV700 i GV1200, są też schematy instalacji elektrycznej:

 

http://www.suzukimadura.no/Madura/index.htm

 

Po wejściu należy kliknąć na tej stronie napis "INFORMASJON"

Edytowane przez rafbraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

POSZUKUJĘ WYMIARÓW TULEJKI DYSTANSOWEJ ,KTÓRA JEST W TYLNYM KOLE W MOTOCYKLU SUZUKI MADURA 1200.WYSTĘPUJE ONA W WIELU INNYCH MODELACH SUZUKI NP.INTRUDER 750.800, GS, VX-800,VL ,VZ-800. NUMER CZĘŚCI 64772-34201. JAKBY KTOŚ MIAŁ TAKĄ TULEJKE NA WIERZCHU,TO BYŁBYM WDZIĘCZNY ZA RYSUNEK Z WYMIARAMI.

19
SPACER, LH

64772-34201

przesylam link do strony z elementami tylnego koła. Tulejka ma numer 19

1986 Suzuki Madura (GV1200GLG) REAR WHEEL | MRCycles

 

Edytowane przez romancik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
On 11/5/2008 at 2:33 AM, romancik said:

Siema. Potrzebuję zestaw naprawczy zacisku hamulcowego do Suzuki Madury 1200 tył. Nie mogę znaleść w Polsce, może od jakiegos innego modelu da się dopasować. Ktoś coś?

 

Siema. Potrzebuję zestaw naprawczy zacisku hamulcowego do Suzuki Madury 1200 tył. Nie mogę znaleść w Polsce, może od jakiegos innego modelu da się dopasować. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...