Skocz do zawartości

Problem z silnikem ZXR-pomocy!


adi27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nakreciles w gaznikach, teraz musisz miec wakumetry aby je wyregulowac i miec pojecie ktora sruba co zmienia i jak to dziala .Dane serwisowe sa praktyczne przy moto z malym przebiegiem, potem w miare zuzywania sie silnika te dane sie zmieniaja

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nienapisales nic o filtrze powietrza, drozny jest wogole? jest jakas roznica jak krecisz bez filtra?

wspomniales tez mokrych kruccach, odkrec kranik na rezerwe, i possaj :) podcisnieniem, tak zeby wacha leciala.....zakrec silnikiem przez chwile i pozniej zobacz czy leje sie wacha przez krucce

 

w jakim stanie masz filtr paliwa?

 

jak silnik ci gasl na miescie to sgasl calkiem na amen? czy czules ze gubi sie jeden gar, pozniej 2gi i 3 i zgasl?

 

ja niedawno walczylem ze swoimi gaznikami i jako tako sie udalo i zadne membranki, zadne kraniki i tym podobne bzdury tylko czystosc naszego polskiego paliwa....

 

ja tez wole sam przy moto robic....

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze to co uważam za stosowne (nie jest to chamskie ani nie jest to prowokacja, jeżeli ktoś będzie chciał pomódz to pomoże) i nie interesuje mnie czy to jest to forum czy inne mam swoje zdanie i bede je wyrażał możecie mnie wyrzucić z forum jeżeli sie to nie podoba a najlepiej wyrzucić wszystkich ktorzy maja swoje zdanie i je głośno wyrażają a jak będe chcial to też sobie pogrzebie w piaskownicy, jak narazie to grzebie przy swoim motorze i dobrze mi to wychodzi na to wszystko co już sobie zrobiłem mechanikom dałbym góre kasy a tak mam na to żeby wlać do baku i pozwiedzać, pozatym nie mówie że wszyscy są żli ale niestety większość chyba nadal sie uczy. Jak w każdej dziedzinie są lępsi i gorsi to jest chyba normalka chyba że ty jesteś ideałem i od razu umiałes wszystko po urodzeniu...nawet chodzić ;) i nie mam ochoty więcej sie kłućic nie po to tutaj pisze, jeżeli chcesz mi pomódz(i nie tylko mnie bo komós też sie to może przydać komuś kto nie ma kasy żeby wydawać na mechanika jeżeli niektóre rzeczy może zrobić samemu,ktoś kto kocha motocykle i cieszy sie z tego że może przy nim sam sobie porobić) to pomóż a nie wypisuj swoich głupich uwag. A co do mechaników to oczywiście że są potrzebni ale to nie znaczy że z każdą rzeczą trzeba do nich od razu lecieć, chyba że uwarzasz sie za mechanika-boga dla ktorego przecietny urzytkownik to debil i idiota ktory nie ma swojego rozumu i nie potrafi nic przy swojej maszynie zrobić i najlepiej by było jak by ludzie przyjeżdżali nawet naćiągnąć łańcuch żeby dać kase mechanikowi - bo tylko mechanik to potrafi ... :)

Kolego Twój sposób rozumowania ma swoje korzenie w komuniźmie i musisz się z tego szybko wyleczyć.

W normalnym ustroju i społeczeństwie jest trochę inaczej.

Żyj i daj żyć innym albo inaczej:

Zarabiej jak najwięcej aby dać zarobić innym!

Nausz się czegoś w wąskiej specjalizacji i zarabiaj na tym kasę którą z przyjemnością będziesz mógł wydawać na swoje hobby.

Braknie Ci życia aby nauczyć się wszystkiego i w ostatnim dniu swego życia sam stwierdzisz że jeszcze nie wszystko umiesz.

zastanów się czy warto ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...