Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motomaniaków. Melduje się z okolic Białej Podlaskiej.

 

 

Teraz trochę odbiegnę od tematu: proszę dajcie namiary na jakiś konkretny serwis motocyklowy w okolicy Białej Podlaskiej, muszę swojego Zephyrka oddać na przgląd, a do Lublina mam kwałek drogi, może coś ciekawego znajdzie się bliżęj, jeśli nie, to będę miał okazję motorkiem Lublin odwiedzić.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś się wybierał do Lublina ze sprzętem to gorąco polecam serwis motocyklowy na ulicy nałęczowskiej znajdujący się na terenie galerii parada. Mają tam też autoryzowany serwis polarisa bo jest tam też salon tej marki. Wiem jakie maja tam podejście to maszyn które naprawiają a w szczególności główny mechanik. Pracowałem tam razem z nimi przez wakacje i dużo się od nich nauczyłem i osobiście bez chwili wachania powierzyłbym im swój motocykl gdy bym miał go zostawić w jakimś serwisie. Naprawią wszystko, od quadów 50-tek do R1 i wiele wiele więcej. Jeśli ludzie przywożą do typa prywatnie motocykle do naprawy z daleka to jego praca musi być coś wart, a z resztą jakiego bym nie miał problemu z motorem on zawsze mi jakoś potrafi pomóc i coś podpowiedzieć jak tam zajdę.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , choć ja nie z lubelskiego lecze z lubuskiego to mam takie pytanie , czy ktoś z Was zna faceta który wystawia na allegro motocykle pod nickiem Super-Moto ?? Znalazłem sprzęt który spełnia wszystkie moje oczekiwania (nawet kolor heh) ale średnio mi sie chce gonić przez całą polskę by zobaczyć padakę i głupkowatego handlarzynę który próbuje wcisnąć kit, chodzi mi o tą Hayę http://moto.allegro.pl/item536091372_suzuk...0_hayabusa.html czy jest wśród Was kto mieszka nieopodal ewent oglądał lub mógłby oglądnąć ten sprzęt ?? Sprzęt i papiery gdyż to do 1 rej w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...