Skocz do zawartości

PODDAŁEM SIE:(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szok - przed chwila jechalem w kurtce i zmarzlem. Pozamykalem wywietrzniki i dziekowalem, ze przytomnosc nakazala wziac jednak ze soba rekawice.

 

Jeszcze kilka stopni w dol i wroce do spodni i butow motocyklowych :biggrin: (przynajmniej do najblizszego wtorku - czyli przewidywanego powrotu upalow).

 

 

PS> w TV slyszalem ciekawa wypowiedz: w weekend ludzie odpoczna od upalow, ale rekordy ciepla tegorocznego lata jeszcze przed nami :clap: . Jak bedzie jeszcze cieplej niz w ostatnie dni to chyba w meskich stringach zaczne jezdzic... :biggrin:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS> w TV slyszalem ciekawa wypowiedz: w weekend ludzie odpoczna od upalow, ale rekordy ciepla tegorocznego lata jeszcze przed nami :biggrin: . Jak bedzie jeszcze cieplej niz w ostatnie dni to chyba w meskich stringach zaczne jezdzic... :biggrin:

no to wszystkich pocieszyles :clap: :icon_evil: zwlaszcza tymi stringami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore panie juz teraz praktycznie chodza w samych stringach. Mysle, ze to juz zadna nowosc.

 

No i co z tego że nie nowość... :biggrin: Ale zawsze fajnie popatrzeć :biggrin:

 

Poza tym mówiłem o jeździe na motocyklu a nie o chodzeniu...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że nie nowość... :icon_evil: Ale zawsze fajnie popatrzeć :biggrin:

 

Poza tym mówiłem o jeździe na motocyklu a nie o chodzeniu...

ja tez :biggrin: :clap: w sumie u niektorych to nie ma roznicy (to tak apropo stroju na moto dla pan w tym temacie :biggrin: )

Edytowane przez Mary Lou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...