Skocz do zawartości

Owiewka, czy naked??


Rekomendowane odpowiedzi

Owiewka spowoduje że klatę będziesz miał w miarę suchą, a jak zastosujesz nieco wyższą to szybę w kasku też.

Generalnie uważam, że nakedy są piekne ale owiewkowce praktyczne. Co kto lubi...

Edytowane przez rafalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem naked z szybką wygląda tragicznie, coś jak sandały i skarpetki :icon_mrgreen:

 

Z resztą przy naprawdę dużych prędkościach to wieje nawet jak masz owiewkę. Jeśli myślisz o czymś więcej niż jazda po mieście weź bandita w wersji s :)

 

Pzdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naked z szyba to kompromis a ja jestem przeciwnikiem kompromisów. albo jedno albo drugie.

swoją drogą wyobrażacie sobie ducati monstera albo triumpha tripla z turystyczną szybą? BLEEEEE!!!!!

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem Jawą to było git i super. Człowiek gnał tym monsterem po 120 km/h i nie wiedział nic o żadnych oporach (taka przenośnia). Nie czytałem, nie rozważałem i nie zwracałem na to uwagi. Jeździło się, a że, to moje pierwsze moto to widocznie tak ma być. I tyle. Teraz mam lekuchną szybę w XJ 600N i jest lepiej niż w Jawie. A skoro jest lepiej to już mi więcej nie potrzeba bo to lepiej mi w zupełności do podróżowania wystarcza. Wie, że z owiewką pewnie jest jeszcze lepiej ale mi wystarcza to co mam. I wcale nie na zasadzie "wystarcza bo musi" tylko "właśnie tak chciałem". Także pkt widzenia zależy od wielu czynników. Ale jak wiadomo każdy wybiera pod siebie - i chwała za możliwość tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak w wieku 14 lat wyciskalem prawie 100 KM/h z WSK 125 :banghead: ..Łzy mi z oczu wyciskalo tak ze po plecach lecialy, kasu nie mialem, okularow tez nie..Marzylo sie o takiej ladnej owiewce jaka mial kumpel na simpsonie...Szczerze...dalej kocham Nakedy..nawet gdyby mialo mnie z siodla zwiewac (na szczescie waze 116 kg) ..mni szybka i jest ok..chyba nigdy nie zdecyduje sie na sporta lub moto z polowiewka.. Przeciez o to chodzi zeby czuc ten kontakt z wiatrem i predkoscia..to definuje real mens :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał, żeby mi nie wiało to bym samochodem jeździł :P

 

Jakoś, zrobiłem w zeszłym sezonie 11kkm na nakedzie w trasach i po mieście i wcale mnie nie zwiewało, fakt że się kładłem na baku, ale to samo robiłbym z owiewką.

 

Być może jeżeli ktoś utrzymuję średnią 160 km/h (co IMHO jest albo bujdą, albo dowodem na nieumiejętność liczenia) to inaczej na to patrzy, ale do normalnej jazdy naked wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...