Skocz do zawartości

##### OPTIK TUNING ######


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A j***j sobie szpachlą spojlepry :D A tak na serio: czemu nie ?? Można pomalować w jakiś fajny sposób, jakąś owiewke, sportowy wydech - to też tunning zewnętrzny, wbrew pozorom :D np.żarówki xenonowe :D markery do świateł przepuszczające światło i można fajnie zrobić, albo markery do kół, ipomalować na biało napisy,mozna na prawdfe wiele rzeczy zrobic]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorower też pojazd, czyli tez można tuningować, a jeśli zrobisz to inteligentnie, czyli bez nadmiernego przepychu i wszystko będzie do siebie dobrze pasować to nie tyle wartosć co jego atrakcyjność wzrośnie -gdy będziesz chciał sprzedać

Sposoby:

-agresywne malowanie (ale nie przesadzaj z ilością barw), mile widziany aerograf

-zmiana podświetlenia liczników, tła tych liczników itd

-ładne pomalowanie kół (jakiś ładny kolor ->b.ładnie wyglądają białe)

-podświetlanie podwozia bym sobie odpuścił . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was proszę, jeśli robice ten wasz ,,tuning optyczny" to tak z głową.... powinien on polegać wyłącznie na zmienszeniu masy pojazdu albo poprawieniu właściwości jezdnych... a nie na przyklejeniu sobie na przednim błotniku logo ,,Malossi"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was proszę, jeśli robice ten wasz ,,tuning optyczny" to tak z głową.... powinien on polegać wyłącznie na zmienszeniu masy pojazdu albo poprawieniu właściwości jezdnych... a nie na przyklejeniu sobie na przednim błotniku logo ,,Malossi"......

I tu sie niestety z Tobą musze sie nie zgodzić. Liczy się też jak bedzie wyglądał, np aerografy itp. itd - To jest tylko i wyłoncznie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda, ale ja mówię tutaj o tuningu. tuning to nie jest pojęcie, które można podzielić na optyczny, albo tuning silnika. zasięgnij historii i zobacz, tuning zawsze oznaczał polepszenie osiągów. taki tuning optyczny to może być np. wstawienie jakiś aluminiowych podnóżków w celu zmiejszenia masy pojazdu i podwyżeniu ich. taki aerograf to nie jest żaden tuning optyczny. mi sie czasami nawet niektóre aerografy podobają, ale nie uznaję ich za tuning optyczny, bo dla mnie taki tuning nie istnieje. aerograf to tylko i wyłącznie malowanie motocykla!! może trochę przesadzam, bo to jest moje zdanie, ale chciałem sie z wami nim podzielić... denerwują mnie ludzie mówiący, że mają stuningowanego trabanta, a tak naprawdę nakleją sobie kleksa na tylne drzwi. to jest tak zwane ,,wieśniactwo" (czyt. ośmieszanie sie").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są "tunning-i" fiatów 126p

głośniki warte więcej niż samochód i wielka naklejka pionner na tylnej szybie :evil: :)

A ta na temat to tuning optyczny nie jest zły

przynajmniej mniej można schrzanić niż w silniku :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning jest podzielony na :

 

Tuning optyczny

 

Tuning mechaniczny

i to mówi już samo za siebie

 

możesz mi powiedziec kto takiego podziału dokonał?? wiesz co znaczy to pierwsze słowo ,,tuning"?? pomyśl. to zwiększenie osiągów silnika. jak by to brzmiało ,,optyczne zwiększenie osiągów silnika" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
najlepsze są "tunning-i" fiatów 126p

głośniki warte więcej niż samochód i wielka naklejka pionner na tylnej szybie :) :)

A ta na temat to tuning optyczny nie jest zły

przynajmniej mniej można schrzanić niż w silniku :lol: :lol:

 

Dobre są też Fiaty 125p , dwa pasy wzdłuż maski i dachu, czarne szyby, masa naklejek i "wieś tańczy i śpiewa", a w środku, nie kto inny tylko pięciu oskalpowanych w dresikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...