Skocz do zawartości

BIŁGORAJ 14-16.07.2006


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opłacało się pojechać, kilka ciekawych przeróbek.

niestety tylko na palcach dwóch rąk można je wyliczyć ;(

Jesli chodzi o samą imprezę to ok i szacunek

gdzies pod koniec sierpnia szykuje sie zlocik wetaranów i ciężarówców pod Radawą.

może tam sie uda w kilka maszyn dojechać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapek, nie wiem czy ten zlot wypali, w tam tym roku to byla totalna tragedia. a o sieradzkich nie wspominam... jezeli i teraz by organizowali to naprawde.. czas i kasa wywalona w bloto!

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa z chełma tez sie wybiera. Ja bede w kamizelce z forum :biggrin:

 

ekipa z Mz Klub Polska tez bedzie :biggrin:

 

Do zobaczenia na zlocie :clap:

 

 

widziałem Cię przy rejestracji - w forumowej kamizelce :icon_evil: ja całą sobotę chodziłem w forumowej koszulce

 

impreza wg mnie, bardzo udana, jedyne co mnie wkurzyło to te małe buraki na skuterach co przyjechały na paradę i się 'wyścigowali'

Edytowane przez Kilvov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem Cię przy rejestracji - w forumowej kamizelce :icon_biggrin: ja całą sobotę chodziłem w forumowej koszulce

 

impreza wg mnie, bardzo udana, jedyne co mnie wkurzyło to te małe buraki na skuterach co przyjechały na paradę i się 'wyścigowali'

 

 

Ja tez Cie widzialem :wink:

 

wg mnie impreza mniej udana niz 1 zlot w 2003 roku. Nudnawo bylo, wkurzala mnie muzyla - plyta dzemu ktora leciala na okraglo (ps lubie dzem ale nie caly dzien, jeszcze na kacu) Predkosc parady byla powalajaca, w porywach do 30km.h Brakowalo mi policji na moto Prowadzil nas samochod. W sumie z obiadu to bylem zaskoczony, bigos z ziemniakami - myslalem ze bedzie to jakas kielbaska. Pogoda tez nam nie dopisywala. Zmylem sie w sobote o 18. Musze sie dowiedziec co stracilem. Jak bylo z pogoda w sobotnia noc?

 

wrzuce moze pozniej pare fotek. Pozdrawiam

Edytowane przez novy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz mam ciekawa fotke z konkurencji najwolniejszej jazdy z Toba i malym kolega w roli glownej jesli chcesz to moge tutaj wstawic :wink:

 

 

 

To wrzuc pare fotek, i przeslij mi na maila [email protected]

pozdr.

Edytowane przez ?ukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...