Skocz do zawartości

21-23.07 --> Spotkanie dzieci z ADHD + zlot motocyklowy


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze no niedobrze, że nam wszyscy nie dopiszą z pierwotnego składu. Na dzień dzisiejszy mamy 6 osób - miejmy nadzieje, że może komuś najdzie ochota na spotkanie :icon_razz:

 

Ale i 6 dobre - nie maco nażekać :icon_razz:

 

 

 

wow Swiru hakerze, wlamales sie na moje konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest ograniczona możliwość edycji swoich postów - ja takowa okazuje sę chyba wyczerpałem :icon_razz:

 

Dlatego też newsy :) i plany dojazdu zapodaje wraz z nowym postem:

 

Organizatorce udało się załatwić materace i koce od straży, także nie ma potrzeby zabierać żadnych kocy, kalimat i śpiworów noce są ciepłe a przeciez my będziemy w budynku :icon_razz:

 

Oto mapki dojazdowe:

 

plan pionek: http://www.bikepics.com/pictures/633404/

 

dojaz do pionek z trasy radom: Moja strona

 

oraz

 

przejazd przez radom dla warszawy (m.in Yogas - sobie zażyczył): za niedługo będzie dostępny :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze spotkaniem w radomiu i wspolnym doturlaniem sie do pionek?

 

Aktualne wstępnie umawiamy się na 19stą przy rondzie warszawskim (pierwsze skrzyżowanie jakie napotkacie wjeżdżając do Radomia), piszę wstępnie ponieważ czekam na odp. od ludzi z Łodzi którzy też w piątek będą jechać :)

 

reszte osób, które w temacie się wypowiadały prosze o kontakt na PW odnośnie tego czy przyjadą i kiedy :icon_razz:

 

 

Tak jak obiecałem: przejazd przez radom dla warszawy (m.in Yogas - sobie zażyczył): przejazd przez Radom

 

 

 

ps. czy wy nie oriętujecie się dlaczego po kilku godzinach od napisania posta znika możliwość jego edycji ?? :icon_razz:

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem ze swoim moto :biggrin: ale jeśli uda mi się usunąć usterkę to dołączę do was w sobotę,

Pozdrawiam

 

Spoko, z tego co wiem będziemy oczekiwac na kolege MIKLASA z forum do 12stej - potem robimy wyjazd na zwiedzanie. także jak coś to na 12stą postaraj się dotrzeć :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza calkiem spoko, gdyby nie ta piekielna wodka w sobote wieczorem :icon_rolleyes:

 

Fajnie, ze mozna bylo dzieciakom sprawic troche frajdy, choc podejzewam, ze wieksza frajde mialy mamusie :icon_mrgreen:

 

Witam wszystkich

Chciałam wszystkim ktorzy sie zjawili serdecznie podziekowac ,spotkanie sie udalo tak jak Miklas pisał sprawiliscie dzieciakom wielka frajde ,oczywiscie nam matkom rowniez.

Miklas ciesze sie ,ze moglam Cie poznac jak i pozostalych motocyklisow,jestescie wspaniali i odwazni,pisze tak bo widziałam co potraficie robic z tymi waszymi maszynami,nie wiem czy pamietasz ale ja wlasnie jechałam z Toba i bylam pelna podziwu dla Ciebie ,chodzi mi o te Twoje kaskaderskie numery i oczywiscie ta predkasc.Wszyscy uczestnicy spotkania sa pod wrazeniem a moje dzieci juz mnie prosza o kupno motocykla,zarazili sie od Was.

Miklas ,jesli chodzi o sobotni wieczor to zgadzam sie z Toba ,ta piekielna wodka i to chyba,napewno moja wina bo to ja Ci polałam i troche przesadzilam z iloscia,hihihi,ale naprawde było fajnie.

-----------jeszcze raz wszystkim DZIEKUJU i POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...