Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie tematu , interesuje mnie wszycho od osiągów po wasze opinie , kumpel kupił i jesteśmy ciekawi co 4umowicze napiszą o tym sprzecie, bo szukałem na 4um i prawie nic nie ma , a opis z "motocykle domeczek" znam prawie na pamięć :icon_mrgreen: , a kumpel kupił ten sprzęt http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110475732 na żywo wygląda znacznie lepiej , tylko ta owiewka nie wiadomo od czego jest , lampa jest jak od starej kawy , malucha lub czegoś takiego i pisze na niej made in germany :icon_mrgreen: Czekam na informacje . Pozdrawiam i przenosze sie w dział "mechanika" z małym problemem natury technicznej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kupel ma takie coś i powiem ciekawostke. Co roku powtarza sie że po zimowaniu nie chce odpalić. Rozrusznik kręci jak oszalały ale nie da rady, aż do wyładowania aku. Więc kumpel wzuca 2 i na pych. Po kilku metrach ciach i jasia działa. Po rozgrzaniu, cały rok nie ma z nią problemów, nawet jak postoi. Co roku ta sama sytuacja. To coś jak by sen zimowy heheh. A może poprostu nie spuszcza paliwa z gaznikow na zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj wrocilem wlasnie takim moto z mazur w sumie 500 km. Sprzet bezawaryjny jednak nalezy o niego dbac. Moja sztuka wciaga bardzo malo oleju, spalila mi przy jezdzie i na tracie i w koroku i po bezgrozach 5,2 l.

Jest wygodny, zwrotny, doszc dynamiczny.

Masz jakies pytania to zapytaj, chetnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej prostej dokrecilem do 175 km/h mysle ze gdybym zamontowal szybke poszlaby wiecej bo czulem jak mnie spycha ped powietrza i XJa zamiast przyspieszac walczyla z wiatrem. Trzeba wziac jeszcze pod uwage ze nie wiem ile przeklamuje moj predkosciomierz, wiec moze jechalem 185 a moze mniej.

Niech zmieni koniecznie olej na MOTULA 5100 15W50, nie warto oszczedzac na nim w olejaku gdzie olej smaruje i dodatkowo chlodzi silnik.

Warto wymienic przewody hamulcowe na stalflexy (DDUUUUZZZOOO to daje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...