Skocz do zawartości

z czym do wielkiej turystyki-czyli jaki motor


jan rutkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby mi miał taki boxer szarpać motorem za każdym ruchem manetki to ja dziękuję no i te piszczące wspomaganie hamulców, jeździłem nowym rocksterem i jak na tą pojemność i cene to nie byłem zachwycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2 strony to mozna tak zamarudzic na kazdy motor, mnie akurat to nie rusza o bujaniu mysle a nie o piszczacym wspomaganiu :buttrock:

zreszta etap pod tytulem k100rs jeszcze przedemna :D - tyle ze mniej buja

zreszta ja uwazam ze czynnkiem decydujacym przy kupnie jest to czy nam sie podoba czy nie... Ja kupilbym rockstera bo mi sie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysztof

Cześć.

Pewnie dlatego nikt nie proponuje Hondy Gold Wing bo tak naprawdę mało kto na nich jechał. A trudno jest zapewne z perspektywy oglądacza wypowiadać się.

To moto wybitnie stworzone do turystyki. I to całorocznej. U mnie pzrerwa trwała tyle ile leżał śnieg na ulicach. Problemy zacynają sie popieo powyżej +25 - jest za osłonami troche za ciepło.

Na tym moto można zrobić traskę grubo ponad 1000 z kilkuminutowymi przerwami na tankowanie i nie dosć żę nie odpada dupsko to jeszcze nie ma sie objawów zmęczenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pewnie dlatego nikt nie proponuje Hondy Gold Wing bo tak naprawdę mało kto na nich jechał. A trudno jest zapewne z perspektywy oglądacza wypowiadać się.

To moto wybitnie stworzone do turystyki. I to całorocznej. U mnie pzrerwa trwała tyle ile leżał śnieg na ulicach. Problemy zacynają sie popieo powyżej +25 - jest za osłonami troche za ciepło.

Na tym moto można zrobić traskę grubo ponad 1000 z kilkuminutowymi przerwami na tankowanie i nie dosć żę nie odpada dupsko to jeszcze nie ma sie objawów zmęczenia.

Pozdrawiam.

 

Dlatego śmieszy mnie polecanie GSXF, enduro itp. do wielkiej turystyki jeżeli one się nadają to i fiat 126p się nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...