Skocz do zawartości

Kupno motoroweru, doradźcie


toSter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sieema:) ja jeździłem simkiem i wlasnie rok temu (tez mialem 16) i kupilem sobie cos mocniejszego, co sobie pojeździsz to Twoje, warto nabywać doświadczenie!! za 2000 może DT... ale to chyba nie do miasta, MBX i RG jak najbardziej, swietne sprzety, mnostwo radochy z jeżdżenia!! tylko poł koła trza by było dozbierać!! sam swojego MBX'a bede sprzedawał za okolo 2,5tys tylko na koniec sezonu, poki co musze sie jeszcze najeździc:P pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , sorry że nie odpowiadałem, lecz mam ograniczony dostęp do internetu. Już prawie napewno zdecydowałem się na honde cb50j, pytaci dlaczego? 4sów z manualem, lekka waga no i małse spalanie ;p. Zastanawiałem się nad MBX'ami czy też Suzuki RG, kupie któryś z nich jeśli dorwę okazje, tak to wole CB, dzieki wszystkim za pomoc, temat mozna zamknąc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie! To był bardzo dobry wybór.

Cb to naprawde przyjemny motorowerek. Osiągi to 50-60km/h ale więcej Ci do miasta nie będzie potrzebne. Prowadzi się dość przyjemnie. Jedyna rzecz do której mam lekkie zastrzeżenia to przedni hamulec ponieważ jest to tarcza mechaniczna jednak źle nie jest i hamuje w miarę ok. Ja jednak zmieniłbym na hydraulika od jakiegoś starego motoroweru!

sonrl może i mają gorsze osiągi ale jak sam dodałeś dużo większą kulturę pracy, mniejsze spalanie, dużo mniej babrania i poprostu wygodniejsza eksploatacja. Cb jest praktycznie bezobsługowa. o więcek pytaj użytkownika "Bryś" który takową posiada i duzo Ci o niej powie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...