Skocz do zawartości

pytania co kupić i inne???


kwiatek126p
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić sobie nowy motorower i spodobał mi sie Jincheng JC50Q8 "Knight"

i tu mam pytanie jak często sie psuje, czy opłaca sie go kupować itd.

prosze o szybką odpowiedz z góry dziękuje

Edytowane przez kwiatek126p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pare pytań:

 

Czy da sie zarejerstrować moplika o pojemności 125 ccm bym mugł na nim jeździź na karcie motorowerowej????

 

Jakie motorki proponujecie ?? interesują mnie takie choperki i ścigacze

 

ostatnio wpadł mi do gustu ten http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111033554 i musiał bym sie dowiedzieć czy da sie go tak zarejerstrować jak napisałem powyżej.

 

 

co uważacie o tych moplikach:

Gilera Eaglet

Honda Ns-1

Cagiva Prima

Pozdro.

Edytowane przez kwiatek126p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiatek126p Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie mogą być konsekwencje takiej rejstracji :icon_mrgreen: ja stanowczo odradzam jakieś w ogóle próby rejstracji 125/50 :buttrock: bo jak Cie policja skontroluje to odrazu sie zczają ze to nie 50cm, wezwą lawete, pojedziesz na przegląd i bedziesz musiał ostro zabulic za taki przekret, a przesrane bedziesz miał Ty i ta osoba co Ci moto zarejstrowala , oczywiście bedzie tez sprawa w sądzie :buttrock: ale jak uważasz, hehe, zarejstruj sobie R1 na motorower:D hehe ciekawe czy sie policja nie pozna :D :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie z tym spokój, po kilku latach ten chińczyk się całkiem rozleci.

 

tą hondę miał mój kumpel i bardzo sobie ją chwalił, części w umiarkowanej cenie nietrudno dostępne, po za tym małe spalanie i dobre osiągi, ale pamiętaj, że to bardzo mały motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info i mam jeszcze mam pytania bo zobaczyłem sobie 3 motorki

tak samo mnie interesuje czy sie opłaca czy nie ile części i jak dostęp do części, co onich sądzicie

jakie rozwijają prędkości itd.

 

pierwszy to Yamaha Tzr 80 z 1996r.

 

drugi to Gilera Eaglet z 1995r.

 

a trzeci to Aprilia Rs z 1999r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co do rejstracji ostatnio ogladalem mtx i gosc handluje motorkami no i mowi ze za 50zl wiecej 80 czy 125 rejstruje na 50...przynajmiej 1 zaleta tego glupiego kraju

 

chociaz jak niektorzy te nowe 125 rejstruja to tez niezadobrze bo powoli beda sprawdzac i sie skonczy... kiedys slyszalem ze w niemczech maja w radiowozach jakies male hamownie i odrazu mierza wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...