Skocz do zawartości

Zdałem prawko


kzabor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

15 maja zapis na egzamin teoretyczny :icon_razz:

5 czerwca teoria, zdana, zapis na praktykę :)

28 czerwca praktyka, zdana :banghead:

12 lipca papiery dotarły do urzędu :banghead:

19 lipca odbiór prawka, musiałem jeszcze pojechać z urzędniczką z Lesznowoli do Piaseczna po moje dokumenty....

 

 

Gratulację dla WORD Odlewnicza - 2 miesiące!!!!!! na zrobienie prawka :P :biggrin: :biggrin:

a później jest - bo ludzie jeżdżą bez prawka

 

ale przynajmniej sobie prezent urodzinowy zrobiłem :icon_razz:

od dziś na legalu z Wami!!!!

pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez kzabor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 czerwca praktyka, zdana :icon_razz:

12 lipca papiery dotarły do urzędu :)

19 lipca odbiór prawka, musiałem jeszcze pojechać z urzędniczką z Lesznowoli do Piaseczna po moje dokumenty....

Czyli dokładnie 21 dni. Nieźle :banghead: Czyli jak ja zdam w piątek (21 lipca) to dostanę około 11 sierpnia? Oby się udało przed 19 (moje urodziny)...

 

a później jest - bo ludzie jeżdżą bez prawka

W tej sytuacji uważam, że jeżdżenie bez prawka jest conajmniej moralnie uzasadnione. Niestety policjantom się nie przetłumaczy, bo dostają nagrody od każdego spisanego łepka.

 

Mam nadzieję, że i mnie Piotr z Tomkiem przygotowali na tyle, żeby zdać za pierwszym razem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji uważam, że jeżdżenie bez prawka jest conajmniej moralnie uzasadnione.

 

Moralność tu chyba nie ma za wiele dużo do gadania. Ale niepotrzebny stres jest. Szczególnie w takich przypadkach jak mój - pierwsze moto, początki jazdy i jeszcze bez dokumentów. Więc osobiście nie polecam, ale też nie jestem w powyżej opisanej sytuacji komukolwiek powiedzieć - nie rób tego...

 

Mam nadzieję, że i mnie Piotr z Tomkiem przygotowali na tyle, żeby zdać za pierwszym razem :icon_razz:

 

 

Spoko. Dasz radę. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moralność tu chyba nie ma za wiele dużo do gadania. Ale niepotrzebny stres jest. Szczególnie w takich przypadkach jak mój - pierwsze moto, początki jazdy i jeszcze bez dokumentów. Więc osobiście nie polecam, ale też nie jestem w powyżej opisanej sytuacji komukolwiek powiedzieć - nie rób tego...

Ja mam o tyle dobrze, że nie mam jeszcze maszyny. Więc nawet jak zdam to te 3 tygodnie mogą się okazać nawet za krótkim czasem na zakup. Oferta aktualnie jest bardzo słabiutka (przynajmniej w segmencie "na początek").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...