Skocz do zawartości

co do 2500zl?


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co kupie do 2500zl? chodzi mi o cos bezawaryjnego i zarejstrowanego na motorower za ta cene chyba najlepiej kupic dt80lc2 ale boje sie ze bedzie sie psula co proponujecie jkaie inne moto za tyle kupie?/kupilbym nawet skuterka bo one sie prawie wogole niepsuja ale to tylko skuter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Suzuki Rg 80 lub Honde Mbx 80 oba motory są podobne około

14 KM v-max w granicy nawet 110-115 różnią się spalaniem suzuki spala mniej około 3l/100 a honda 4l;5l/100 ( zalerzy także oczywiście od jazdy ) no i suzki jest popularniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

A co Ty chcesz kupić za tą kase nie awaryjnego ?

Chyba rower ? :icon_mrgreen:

 

Wiadomo, że jak będziesz dbał i jak będziesz jeździł tak będzie się sprawowadz.

NSR fajna :icon_mrgreen: ja też się będe rozglądał za nsr50 (a raczej wójek w niemczech) tylko jeszcze $$ wpadnie, w czwartek bierzmowanie :lapad:

Na razie jest dobrze :flesje:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

A powiedz co byś wolał najpierw.

Bo enduro (dt czy mtx) a RG czy MBX to 2 inne moto :icon_mrgreen:

Ja tam bym wziął NSR 50 :icon_mrgreen:

Albo DT50 :lapad:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gre jeszcze wchodzi ts :icon_mrgreen: ja za 2500 to kupiłem moto,zarejestrowałem, doprowadzilem do dobrego stanu, kupilem kask i cylinderek 70cmm. Troche lipa ze wersja niemiecka, ale przynajmniej wiem na czym jeżdze :lapad: i ta satysfakcja.... bezcenna :icon_mrgreen:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o rg to jest to bardziej ekonomiczny motorower a co za tym idzie tańszy w utrzymaniu a ceny paliw jak wiadomo szybko nieulegna zmiania . Conajwyzej w góre. jeżeli chodzi o MBX to jets to bardzo ładny motorower/motocykl ktury mi osobiście bardziej podoba sie od rg ale Duzo pali.

 

Dlatego właśnie polecał bym rg. Sam przymieżam sie do kupna ale tylko rg kture ma pług dzieki kturemu łądnie wygląda..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co do spalania to naturalnie, że różnie bywa.

Nawet jeśli nie chodzi o RG i mbx tylko o inne motorowery. Co do awaryjności Szpaq, zależy na co trafisz i jak będziesz dbał. Bo można kupić mbx za 2000zł i nie będzi Ci sie psół i RG za 3000zł i co jazda będziesz mieć jakieś problemy. Ale to tylko przykład. Wszystko zależy od jakości utrzymania motoroweru :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...