Skocz do zawartości

magnetyzery


gozdzik77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

interesuja mnie opinie osób które założyły do swoich motocykli magnetyzery?

czy jest w jakis efekt odzczuwalny(oprucz własnej satysfakcji ze sie wydało kase na coś co nie wiadomo

czy bedzie działac)

sam mam magnetyzery w aucie i uwazam ze jest różnica w spalaniu-pali mniej

a jak jest w motocyklach?

czy to działa?

piszcie

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys testowalem jakies badziewie - z tych tanszych magnetyzerow.

 

http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=65

 

Nic to zupelnie nie daje. Wywalanie pieniedzy - czasami dosc duzych. Wszystkie roznice jakie odnotowalismy byly w granicach bledu statystycznego. W pierwszej chwili mogloby sie wydawac, ze z magnetyzerem silnik pracuje rowniej, obroty mniej faluja. Ale to rownie dobrze moze byc wplyw czynnikow atmosferycznych czy lepszego/gorszego jakosciowo paliwa.

 

Innych wlasciwosci "specjalnych" nie odnotowalismy. A zapewnienia sprzedawcy, ze spalanie bedzie mniejsze o 10-15% :D - czysta bajka...

 

PS> czekalem z przebiegiem do zalecanych 1.500 km - i tez nic to nie dalo. Wrecz przeciwnie - po pierwszych km, gdy "radosc" z zalozenia magnetyzerow minela moto zaczelo chodzic tak samo jak nie gorzej niz przed zalozeniem. :D

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wierze bo sam mialem okazje testowac. Oczewsicie mocy to nie podniesie. Ale zarowno w lanosie 1.5 jak i w astrze 1.4 mojego ojczulka odczuc mozna bylo jakby wiecej momentu obrotowego dostepnego nizej. Dzieki czemu mozna jezdzic na nizszych predkosciach obrotowych i samochod przyspiesza.

 

Astra mojego straszego 1.4 90KM spalil ostatnio 6l/100. Przejechane zostalo 788km w cyklu mieszanym ale duzo miasta bo ojciec dojezdza do pracy 25km w jedna strone. Calkiem fajne spalanie przy tych cenach benzyny.

 

Magnetyzery w lanosie i w astrze sa firmowe i kosztowaly troche. W astrze zaolozyny jest zestaw multimaga

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zarowno w lanosie 1.5 jak i w astrze 1.4 mojego ojczulka odczuc mozna bylo jakby wiecej momentu obrotowego dostepnego nizej

 

Sorry, ale jak mozna wyczuc lepszy moment obrotowy, skoro nawet producent super-hiper firmowych magnetyzerow "gwarantuje" lepsze osiagi na poziomie 10-15%? Zmiany w momencie obrotowym czy w mocy w pojezdzie o takiej pojemnosci mozna wykryc tylko na hamowni.

 

Więc ja także w to średnio wierze ,ale te droższe firmowe magnetyzery mają nadany nr patentowy chyba za byle co nie dają czegoś takiego ???????

 

Opatentowac mozesz nawet szklo do podcierania du*y. Kwestia wypelnienia stosownych wnioskow, przedstawienia gotowego produktu wraz z dokumentacja techniczna i uiszczenie stosownej oplaty.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak mozna wyczuc lepszy moment obrotowy, skoro nawet producent super-hiper firmowych magnetyzerow "gwarantuje" lepsze osiagi na poziomie 10-15%? Zmiany w momencie obrotowym czy w mocy w pojezdzie o takiej pojemnosci mozna wykryc tylko na hamowni.

A co ty opowiadasz. Normanie czujesz ze samochod nie dlawi sie tylko zaczyna przyspieszac przy nizszych predkosciach obrotowych. Gdyby to byl tdiesel 1,9 czy jakis wiekszy silnik to bym nie wyczul roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak mozna wyczuc lepszy moment obrotowy, skoro nawet producent super-hiper firmowych magnetyzerow "gwarantuje" lepsze osiagi na poziomie 10-15%? Zmiany w momencie obrotowym czy w mocy w pojezdzie o takiej pojemnosci mozna wykryc tylko na hamowni.

 

dokładnie to tak zdjąć tłumiki, zaburzasz przepływ spalin a wydaje ci się, że zapierniczas 10 razy lepiej.

 

Ja mam zawsze tak, że jak wymienię olej albo klicki to zawsze wydaje mi sie, że lepiej silnik chodzi (a co do tego mają klocki?? :D )

 

Na hamownie panowie, stopery w rękę i inne takie a nie texty "czuję, że lepiej idzie"

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to tak zdjąć tłumiki, zaburzasz przepływ spalin a wydaje ci się, że zapierniczas 10 razy lepiej.

 

Ja mam zawsze tak, że jak wymienię olej albo klicki to zawsze wydaje mi sie, że lepiej silnik chodzi (a co do tego mają klocki?? :D )

 

Na hamownie panowie, stopery w rękę i inne takie a nie texty "czuję, że lepiej idzie"

 

Pozdro

 

 

 

Ja mam jeszcze gorzej

Jak umyje wypastuje i odkurze auto- to jak nim potem ruszam mam wrażenie ze chodzi idealnie - i płynie po drodze....

A jak ja sie jeszcze umyje i przebiore w czyste łachy - czuje sie jakbym Maybahem jechał- a to tylko clio...

 

Z moto mam to samo.

 

Jakbym założył magnetyzer- pewnie miałym odlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przed zalozeniem magnetyzera w aucie, spalanie benzyny wynosi obecnie ze 2,3 litry na 1000km, podejzewam, ze gdybym zalozyl magnetyzer spalanie byloby identyczne, ale niebede tego robil, szkoda kasy

 

DLACZEGO AUTO TAK MALO PALI? ? ? ?

 

bo reszte przejezdzam na gazie :buttrock::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: iha iha iha :D sesesesessss

 

lepiej kupic 4ropak, jak pisal kolega wyzej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w takich tematach najmodrzejsi sa ci co nie mieli okazji testowac. O magnetyzerach juz byl temat i bylo poddbnie. O militecu i innych specyfikach tez byl i rowniez ekspertami byli nietestujacy mimo ze sporo osob potwierdzili dzialanie.

 

Ale ok ja testowalem wiec ekspertem nie jestem i sie myle :D

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pare lat temu po zalozeniu firmowych magnetyzerkow nie zmienilo sie nic z wyjatkiem grubosci portfela :D

 

co moge polecic to filtry k&n (nie musi byc stozek, wystarczy wkladka) i spalanko spadlo mi - OD RAZU - po miescie o ok.0,5 litra natomiast na 2 i 3 ma lepsze kopytko - na pozostalych biegach bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy to działa?

 

 

 

w motocyklach rzecz zbędna, ale ale do profesjonalnego tunningu stosuje się magnetyzerki ale ni takie z allegro jak koledzy piszę, tylko profesjonalne :D

 

oczyiście nie tylko to jest jeszcze szereg modyfikacji które stosuję z magnetyzerem przy których koszt nawet najlepszego magnetyzera jest znikomy :buttrock:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...