Skocz do zawartości

Budowa draga...


August~VF1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!! Mam pytanko- Czy jest ktoś na forum kto jeździ niskim, szerokim dragiem, najlepiej z silnikiem od jakiegoś urala lub podobnym?? Nosze się z budową takiego motocykla o pięknej niskiej i szerokiej sylwetce i dlatego chciałbym nawiązać kontakt z ludźmi którzy mają coś takiego lub mogą udostępnić na ten temat jakieś materiały.

 

Jeśli taki temat był już to bardzo przepraszam!! Nie udało mi się nic znalżć na forum na ten temat.

 

Pozdrawiam i życze miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mam wizje :lapad: Widziałem taki motorek kiedyś w Sierakowie ale nie mogę się skontaktować z tym kolesiem. Chciałbym zrobić motocykl który by był szeroki, niski ale zgrabny... O pięknej sylwetce... Co za tym idzie wiem że nie będzie wygodny :icon_mrgreen: No i najlepiej żeby miał silnik jakiegoś ruska czy coś takiego:) Ten temat świta mi w głowie już od roku... Wiem że chce to zrobić, tylko musze się do tego przygotować odpowiednio. Chce sobie dać czas żeby to zrobić tak jak sobie to wyobrazam. Co chce wiedziec?? Może to głupio zabrzmi ale wzystko- jaki moto ma być baza, jakies fotki, materiały... Tamten koleś co miał tego draga z silnikiem urala spylił to za 6koła, ale wierzcie mi- to było cos pięknego :icon_mrgreen: Jeśli ma ktoś czas na to żeby mi napisać jak do tego się zabrać, itd to naprawde dziękuje!! Będe dzięczny:) Pozdraiam _siwy_ !! :flesje:

 

_Siwy_ jeśli będziesz miał czas to prosze o kontakt:)

 

P.S. W opisie jest napisane że jesteś z Kwilcza... Powiedź że z tego koło Sierakowa?? :flesje: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ale czego ty oczekujesz? Że narysuje ci i napisze poradnik jak posklejać sobie draga?

Chcesz to przyjedź kiedyś do mnie pojarze Ci co z czym sie je i bedziesz wiedział czy chcesz w ogóle sie za to zabierać.. A jak pojawi sie problem to dzwonisz i pomoge ci... Sprawdz najpierw czy podołasz :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrobimy tak jak piszesz!! Zobacze i będe wiedział co i jak... Z tym, że miesiąc temu mi poskładali dłoń- miałem połamaną (wypadeek w pracy) i musze sobiee dać jeszcze lipiec do doprowadzenia jej. Tak, że jak będzie Ci pasować w obojętnie jaki dzień w sierpniu to bym był wdzięczny!! Aha, no i gdzie miałoby się odbyć te spotkanie?? W sierpniu jak się dopadne do motocykla to nie zejde z tydzień chyba z niego:) Z wielką przyjemnościa wpadne do Ciebie!! Pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!! Mam pytanko- Czy jest ktoś na forum kto jeździ niskim, szerokim dragiem, najlepiej z silnikiem od jakiegoś urala lub podobnym?? Nosze się z budową takiego motocykla o pięknej niskiej i szerokiej sylwetce i dlatego chciałbym nawiązać kontakt z ludźmi którzy mają coś takiego lub mogą udostępnić na ten temat jakieś materiały.

 

Jeśli taki temat był już to bardzo przepraszam!! Nie udało mi się nic znalżć na forum na ten temat.

 

Pozdrawiam i życze miłego dnia!!

 

Nie wiem dlaczego to robię, ale robię. Jesteś z Wielkopolski i tyle.

U naszego braciszka w Pasłeku stoi świetny mteriał na draga- Yamaha 1200 venture.

Polecam. Jak to Cię zainteresuje to odpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumis powiem Ci, że narazie to ja się musze dowiedzieć co i jak... Nie chce kupować teraz a potem się zastanawiać. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów co do tego pomysłu. Zresztą aktualnie to nawet kasy nie mam. Budowe jednak, po kontakcie z Siwym,mam nadzieje, chce zacząć ze spokojem. Bez popiechu i na tyle na ile mi finanse pozwolą. Pozdrawiam Wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

August, nie ma problemu. Przedyskutuj ten temat z Siwym. Ja tylko podpowiadam. Rama ventury

idealnie na draga się nadaje. Jest pole do popisania się wyobrażnią, tył jest na centralu, do tego porządny silnik, niskie, długie zawieszenie. Majątku za niego nie zostawisz a zadowolenia możesz mieć dużo.

Jeżeli będziesz chciał coś więcej wiedzieć pisz na PW, nie zaśmiecajmy forum.

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jak chcesz tanio zrobić draga to polecam silnik od zaporożca V-ka chłodzona powietrzem z bardzo przyjemnym brzmieniem silnika. często wykorzystuje się te silniki w trajkach. co do reszty to najlepiej podpatrzyć lub wykorzystać jakieś gotowe rozwiązanie i przerobić w/g własnych potrzeb. jak chcesz to mogę ci wysłać kilka fotek z dragiem zrobionym ze starej cz175

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...