Skocz do zawartości

troche o oktanach


Rekomendowane odpowiedzi

To,że mam DT nie znaczy,że nie mam innego moto, i że na innych nie latam :D Mając DT można wiedzieć więcej niż jak sie ma jakies wyj***ne w kosmos moto za 20tys.!!

EDIT:wypowiedzialem sie tutaj bo przyczailem ze kolega Doozer tez ma Enduro i napisal.

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że mam DT nie znaczy,że nie mam innego moto, i że na innych nie latam :D Mając DT można wiedzieć więcej niż jak sie ma jakies wyj***ne w kosmos moto za 20tys.!!

EDIT:wypowiedzialem sie tutaj bo przyczailem ze kolega Doozer tez ma Enduro i napisal.

 

 

a jakie Ty masz inne moto ? :) co Ty tam mzoesz wiedziec smigajac na DT

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat hamulce i zawieszenie to DT 80 ma bardzo mocne
HAHAHA ale śmiech. Faktycznie zawieszenie w DT 80 jest super mocne. Najbardziej dupiate zawieszenie w tej klasie. Wiem coś o tym bo miałem ten motocykl. Mam pytanie do użytkowników - na ile godzin jazdy na torze wystarczy cały bak paliwa w crossie (nie DT tylko crossie :D )
co Ty tam mzoesz wiedziec smigajac na DT
Tyle samo co ty śmigając na RXie Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie Ty masz inne moto ? :icon_evil: co Ty tam mzoesz wiedziec smigajac na DT

A h** Ci do tego!Myśłisz,ze jak masz RX'a to pozjadales juz wszystkie rozumy :icon_mrgreen: Naucz sie jeżdzić i posiedź troche w tym temacie to pogadamy :) Moge się założyć,że w terenie bym Cie wziął chociazby DT techniką i wpojonymi nawykami!

Ale dobra!Styknie!Sorry,za :D :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat jeździc umiem bo nie jest to moje 1 moto z reszta caley zycie sie bede uczyl jeździc

 

wpadaj i sie poscigamy :D

 

DT technika hehe :), jak bysmy wyjechali poza droge gdzies na wiekszy teren to bys pod zadna gorke nie podjechal hehe

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty tam mzoesz wiedziec smigajac na DT

Gowno moze wiedziec moze i wie lepiej od ciebie ze masz lepszy sprzet nie znaczy ze inni sa gorsi .Nie rozumiem takich palantow

Ta a moze na RX podjedziesz pod kazda gorke zapraszam do mnie mozemy scignac sie o maszyny :D i zobaczymy kto nie umie jezdzic jak sie chcesz scigac z DT 80 to rownie dobrze mozesz sie chyba z moja YZ 250

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuj skończyć to pisanie kto ma jaką technike. W internecie każdy jeździ jak Carmichael. Spotkajcie sie na torze i tam pokażcie co potraficie. Pozdro P.S

akurat jeździc umiem bo nie jest to moje 1 moto z reszta caley zycie sie bede uczyl jeździc
To wcale nie świadczy że umiesz jeździć. Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potkajcie sie na torze i tam pokażcie co potraficie. Pozdro

Nie ma sprawy :D

 

akurat jeździc umiem bo nie jest to moje 1 moto z reszta caley zycie sie bede uczyl jeździc

http://www.bikepics.com/pictures/618229/ kuzwa widze ze crossowiec z ciebie niezly tylko odpowiedz mi na jedno pytanie czy mi sie wydaje czy ty masz buty na sciga ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...