Skocz do zawartości

Do moderatorów !!


pepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja popieram czmiela że walczy o "prawa" młodych

Ale niektóży przeginają np 125 na 50 bo to jest chore dać np. 13-latkowi który dopiero co zrobił kartę motorowerową maszynę która rozwija prędkość powyżej 100km/h jako pierwsze w życiu moto normalna paranoja :banghead: :banghead:

Ale ja zadałem takie pytanie dotyczące 80/50 i się do tego otwarcie przyznaję

Bo jest to moje 3 moto zaczynałem jazdę na motorowerach w wieku 8 lat jeździłem wtedy na komarku po podwórku potem miałem jawkę i jeździłem nią do tego sezonu, teraz przesiadłem się na pierwszy japoński motor o poj 80ccm (ciężko musiałem charowa żeby zarobić na niego bo nikt nie chciał mi dać kasy :lapad: i chciałbym dodać dla wszystkich którzy dostali moto od swoich kasiastych rodziców że nie ma nic lepszego jak spojżeć na moto i powiedzieć sobie : Tak sam na to zarobiłem i jestem dumny :icon_mrgreen: )

 

Postawcie się na miejscu osoby takiej jak ja :icon_eek: :buttrock:

 

I tak poza tym to nie udajcie takich niewiniątek, co przestrzegają prawa. Nikt nie jest swięty

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli masz juz lat 17 to spokojnie mozesz zrobic sobie prawko A1 i leganie bedziesz mogl smigac swoim moto. Wiec w czym problem?? Jesli sam zarobiles na moto i sam je wybrales to powinnes sie liczyc z tym ze jesli wezmiesz 80tke to nie jest to juz motorower i musisz miec prawo jazdy kat A1. Ot co.

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie A1 jest drogie i bardzo czasochłone więc wiadomo że my młodzi wolimy iść na skróty (a do tego potrzebna jest nam wasza pomoc chociaż nie zawsze jest to legalne , ale powiedzmy sobie szczerze czy wszyscy zawsze żyjemy zgodnie z prawem? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ....

 

Proponuje usuwac takze posty w ktorych:

- sa zdjecia jak ktos leci na gumie albo to opisuje - przeciez to wbrew prawu

- opisy podrozy z punktu a do punkt b w czasie ponizej realnego ( obliczonego zgodnie z dozwolona predkoscia)

- temat w ktrym jest ile max jechales to juz wogole kasacja...

- nie wspomne o tematach o stuncie ( nielegalne na publicznych dorgach) a nie pamietam zeby w naszym pieknym kraju ktos cwiczyl na prywatnym terenie ( moze poza malymi wyjatkami imprezami itp)

- ostre foty takze prosze usunac

- forumowiczow z podgietymi blachami na sowich fotach najlepiej zbanowac -- przeciez to przestepcy

 

CENZURO WROC

 

.. Nagle wszyscy jezdza przepisowo zyja zgodnie z prawem i sa swieci ... Nikt nie kombinuje i daje sie dymać naszemu wspanialmu rzadowi.. Faktycznie zarejestrowanie 80 jako 50 wola o pomste.

 

Moze najlepiej przesylac takei posty na policje i wogole bedize cacy...

 

OBY TAK DALEJ

 

 

Popieram w 100 % , Owacje dla tego pana na stojąco :icon_mrgreen:

 

ja mam 125 z 34 KM silnikiem na motorower i co jestem przestepca ?

 

mamy prezydenta 3 w 1, rzad z lepperem na czele policje co zamiast przestepcow gania pijakow, bardzo dziurawe drogi za, ktore sporo sie placi, paliwo jak w Niemczech prawie, za pierdniecie jest pobierany podatek a za krzywe siedzenie na lawce prowizja i VAT, i MY MAMY BYC PRAWI ? :icon_eek:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...