Skocz do zawartości

Buty Forma Terrain


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na swoją cene są bardzo spoko. wada to to że woda praktycznie wlewa się do środka nawet przy małym deszczyku. Jeśli masz jakieś konkretniejsze pytania to wal.

 

Kurcze to nie fajnie... nie chce sie obawiac, ze jak wejde w wode to mi buty przemokna... A masz moze jakies lepsze propozycje tak do 600 zl?

 

A co powiecie o Gaerne RX ? tez w podobnej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na ednuro buty FLM i nienarzekam :wink: bardzo lekkie i wygodne

 

FLM RACE TEC

 

wszystkie możliwe ochraniacze!

 

system antischock!

 

systemy odblaskowe

 

specjalnie rozbudowana pięta

 

specjalna wkładka

 

but wykonany ze skóry naturalnej łączonej z syntetyczną( zazwyczj wszystkie są ze sztucznej)

 

wedlug mnie lepze jak ten model formy,

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym kupić na enduro buty na enduro a nie szosowe, bo jakos mi to nie idzie w parze....

 

karol1001; Skoro tak to myśle, że te Forma bedą dobrym zakupem jako pierwsze buty na motor :wink: A jak z ich wytrzymałościa itp.?

Edytowane przez martinekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szosowe :wink: ale i na pole sie nadaja i wedlug mnie sa znacznie wygodnejsze jak te formy i o 100 zl tansze

 

lepsze zapinanie - brak klamer (w formie czasem uwieraja), brak metalu, lepiej wykonana podeszwa (gumowa antypslizgowa), wiecej ochraniaczy, n ie sa sztywne (forma chodzisz jak na szczudlach) itd.itp

 

z reszta co kto lubi i komu w czym wygodnie :icon_mrgreen:

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aahahahahahaha Ray69 hahahha :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Rozwaliłeś mnie tym :icon_mrgreen: :wink:

 

 

Martinekk ja w swoich Formach przejeździłem jakieś 5000 km z czego 90% na szosie. Przez ten czas nic nie odpadło, żadna nitka sie nie poluzowała, nic nie pękło a buty były używane lato, jesień, zima (dosłownie zima - latanie w kopnym śniegu). Poza tym znam jeszcze dwóch ziomków którzy Formy używają i też są zadowoleni poza właśnie tym że makabrycznie przecieka.

 

Spróbuj odezwać sie na PW do Adama87, on używa RXów - może ci je poleci, bo Formy to prawde mówiąc średni laczek. Z drugiej strony w tym przedziale cenowym nie ma sie czego spodziewać.

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aahahahahahaha Ray69 hahahha :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Rozwaliłeś mnie tym :icon_mrgreen: :wink:

Martinekk ja w swoich Formach przejeździłem jakieś 5000 km z czego 90% na szosie. Przez ten czas nic nie odpadło, żadna nitka sie nie poluzowała, nic nie pękło a buty były używane lato, jesień, zima (dosłownie zima - latanie w kopnym śniegu). Poza tym znam jeszcze dwóch ziomków którzy Formy używają i też są zadowoleni poza właśnie tym że makabrycznie przecieka.

 

Spróbuj odezwać sie na PW do Adama87, on używa RXów - może ci je poleci, bo Formy to prawde mówiąc średni laczek. Z drugiej strony w tym przedziale cenowym nie ma sie czego spodziewać.

 

Pozdrawiam :rolleyes:

 

 

i wlasnie dlatego sie nic nie poluzowalo bo jeździles po szosie, a wyjedz z tymi bucikami na tor, wkoncu takie jest ich zastosowanie, to Ci sie zaraz rozsypia, chyba ze jeździsz aptekarsko z nogami na kierownicy to wiadomo, ze sie im nic nie zrobi :icon_mrgreen:, (z reszta kosiarka DT 80 agresywniej nie polatasz;))

 

tez chcialem kupic te formy ale pogadalem ze znajomymi co biora udzial w MX cup w zielonej gorze i okolicach i wszyscy mi je odradzili :rolleyes: - jak buty enduro to tylko alpina albo fox'a.,a ze mnie na nie nie stac to wziolem sobie buty dzieki ktorym mozna bez problemu wyjechac na asfalt jak i krotki odcinek polny

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założe drugi temat o butach szosowych. Tam będę mógł ci powytykać że FLMy są beznadziejne, bo na torze w Poznaniu rozwaliłyby sie bardzo szybko (powiedzieli mi tak znajomi którzy startują) i powinieneś kupić SIDI albo Alpinestarsy. Ludzie - przecież rozmawiamy o TANICH butach, więc stwierdzenie że są do dupy bo przy profesjonalnej jeździe nie dałyby rady jest totalnie bez sensu!

Wiadomo że jak się rozkminia kupno butów enduro za 600 zł to sie nie ma co spodziewać cudów.

Poza tym jeśli porównasz Formy Terrain i Alipny Tech2 to różnica nie wyjdzie ci tak gigantyczna jak porównanie FLM Race tec z SIDI Vertigo.

 

Skoro już rozpocząłeś ambitną licytację na znajomych itp. to powiem, że w Formach lata Mateusz Ognisty (zapytaj ziomków z MX Cup kto to).

 

Nadal nie zmieniam zdania - do amatorskiej jazdy Formy nadają sie całkiem nieźle i relacja jakość-cena jest bardzo korzystna.

 

Twojej strategii Ray zupełnie nie ogarniam - nie stać cie na wypasione buty enduro to kupiłes niskiej klasy szosowe. Chyba lepiej było te Formy kupić skoro i tak nie śmigasz po torze? Twoja wypowiedź to jeden wielki paradoks :icon_mrgreen:

 

Jeździec "kosiarki" pozdrawia człowieka który kupił rasowe terenowe moto i lata nim po szosie i "krótkich odcinkach polnych" :wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Ja z Forma Terrain mialam chwilowy epizod, i mi osobiscie nie podpasowaly. Nie bylo wygody, nie bylo komfortu.

Obecnie uzytkuje Gaerne i jak dla mnie - rewelacja - solidne, dobrze trzymaja gicz w ryzach, klamry tez nie do zdarcia ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...