Skocz do zawartości

chce kupić yamahe XT 600


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos czym sie różni XT od TT????

tylko wagą i Upside-down czy czymś jeszcze??

Miałem okazje pojeździć kilkanaście min w terenie na nowym XT,a TTR-ke użytkuje na codzien więc miałem porównanie i naprawde jeśli chodzi o przyjemnosć jazdy w terenie,łatwosc prowadzenia itp to XT ma sie nijak do TTR-ki poprostu to jest motor dobry do jazdy w lekkim terenie,a TTR-ka jest poprostu bardziej hardkorowa,można powiedzieć,że łączy w sobie motocykl motocrossowy i miejski,ma dużą moc i jazda zarowno w miescie jak i w terenie daje duzą swobodę.XT jest bardziej dla tych którzy bardziej preferują jazdę po szosie,ale lubią sobie od czasu do czasu wyskoczyc gdzies na łono natury :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XT jest bardziej dla tych którzy bardziej preferują jazdę po szosie,ale lubią sobie od czasu do czasu wyskoczyc gdzies na łono natury :)

 

Chyba masz jakiś kompleks na punkcie XT :)

Jeżdzę XT i nie wyjeżdzam nią na miasto. Nie zawiele z tego co piszesz sie zgadza, może dlatego, że jeździłe XT tylko te kilkanasie minut - powiedz z czym był problem. W ciężki teren to może sie nie nadawać tylko dlatego te tych 170 kg z bagna nie wyciągniesz. Ale TT chyba waży podobnie

 

W każdym razie nie narzekam, daje rade i lesie, i wpiachu, i w błocie. Jeszcze tylko po strumykach nie jeździłem.

Edytowane przez Sidewinder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XT z racji większych gabarytow ma nieco większe spalanie,w TTR-ce raz tylko mierzyłem,połowe trasy jechałem na asfalcie,połowe po lekkich szutrach,prędkość ok 70-80 km/h i na 100 wyszło mi 3.5 l uważam to za zadowalający wynik.Prędkość katalogowo wynosi 160 km/h no ale kto ci tyle na kostkach jeździ ;)Jeśli chodzi o żywotność noto wiadomo jest to kultowy i niezniszczalny silnik z XT,prawie wogole sie nie psuje a przebiegi jakie jest w stanie pokonac bez remontu głownego to 60-70 tys km oczywiście to juz zależy od tego w jaki sposob jest użytkowany.Na asfalt nadaje się jak najbardziej,tylko że na kostkach jazda jest taka sobie,jednak na szosie lepiej sie raczej XT sprawdza.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...