Skocz do zawartości

GPZ 900R-pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W testach motocykl jest chwalony głównie za silnik. Jest bardzo wściekły, długowieczność - nie pamiętam.

Wady: pamiętam jedną: za twardy przód.

 

Fajne moto, może ktos jeszcze dopisze coś ciekawego.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten moto, o zawory trzeba dbać w każdym moto to podstawa. Ustawia się je w GPZ co 6000 tys, i jest to proste. Moto jest dobre, silne ale i ciężkie.Za największą wadę uznałem wąską felgę z tyłu, ale w tych czasach prawie w każdym moto tak było.Mój spokojnie zamykał budzik :twisted: ale nie wiem jakie było przekłamanie, napewno 15-20 km/h. Jeżeli trafi się nie bardzo katowany egzemplarz to mozna pośmigać długi okres bez awarii.

Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogolnie z czym miałes problemy:-), no nie mow ze z niczym...:-D

 

Wymieniłem przez dwa lata :

- łożysko główki ramy

- musiałem naprawić kranik paliwa

- bak mi zaczął przeciekać, gdzieś puściło na spawie (radzę nie jeżdżić na baku bo jest trochę delikatny)

i to wszystko nie licząc normalnych wymian eksploatacyjnych(opony, olej). Pozatym nie się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1985, kupiłem go w stanie mało atrakcyjnym, do kosmetyki za 4000. Ale najważniejsze że silnik był igła.Dołożyłem około 1000 i bardzo dużo pracy, mam jeszcze jego fotkę jak chcesz to podaj adres maila to wyślę. Przejechanie powyżej 200 km było męczące ale może to ze względu na mój wzrost 189. Jeżeli się go dobrze zrobi potrafi zwrócić uwagę. Polecam film Top Gun, tam Tom Cruise jeżdżi na GPZ900. Kiedyś to był najszybszy moto na świecie. Ogólnie bardzo dobrze go wspominam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...