Skocz do zawartości

Odpalanie z kopa


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jak skutecznie odpalić motocykl z kopa, w moim przypadku XT600 '87.

 

Pewnie jest jakaś technika, bo czasami odpalam go za 1 razym a czasami trwa to wieki i padam ze zmęcznia.

Jaka jest wasza technika, bo czytałem też opinie, że tego trzeba sie uczyć czasami 2 miesiące.

 

Macie jakiś złoty środek na to ?? Z chęcią wypróbuje czego nowego, poza kopaniem z całego ciężaru ciała, bo jest to wykańczające :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja miałem xt o rok starszego niż twój :bigrazz: , to po pierwsze trzeba było dobrze ustwić dekompresator poprzez regulowanie luzu na lince od niego. Mnie nauczono tak że jak masz kopke w górze to naciskasz powoli na nią aż przeskoczy przy kopce i bedzie takie "cyk" (u mnie było to cykniecie w polowie drogi kopki) wtedy cofiesz noge znów do samej góry i łapiesz dobrze kiere, i zdecydowanie kopiesz jakbyś chciał zgnieść puszke np. piwa :P , aha ja sobie przy domu podkładałem klocka pod lewa noge coby dobrze było kopnać, a w lesie szukałem jakiegoś kamienia pod noge, jak wyjątkowo nie wychodziło mi kopanie :icon_razz: . Widziałem też kilku kolesi co kopali takie klocki poprzez stawianie na boczna stopke i kopanie na stojaco :buttrock: ale jakoś sie bałem że sie zwale wraz z motorkiem i nigdy nie praktykowałem tegoż sposobu ;) ;)

a tak wogole to chyba był juz temat o tym... :P albo mi sie zdaje :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...