Skocz do zawartości

Problem z Suzuki RG 80 !! POMOCY !!


zenon165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem z Suzuki Rg 80. Mianowicie, jak kupiłem motor miesiąc temu ,to wszystko było super, wkręcał się do 12 tys. i wyciągał 120 km/h. Przejechałem się kilka razy, dopóki nie skończyło się paliwo. Potem motor stał ok. 2 tygodnie. Po zarejestrowaniu, zatankowaniu paliwa, odpaliłem motor, a tu tylko ok. 6 tys. obrotów i ledwie da się jechać :/ Moto ma jako takie przyśpieszenie na 1,2 biegu a potem to jush tragedia. Rozpędza się ledwie do 70 km/h :icon_razz: Wyjąłem gąbkę z filtra powietrza, żeby dało się w ogóle jakoś jezdzić. Po tym motor jest nieco mocniejszy, ale nadal wykręca się tylko do ok. 7,5 tys. obrotów i wyciąga 75- 80 km/h :buttrock: Stwierdziłem że to coś z gaznikiem, zapchany czy coś. Po kilkukrotnym jego przeczyszczeniu i wyregulowaniu, stwierdzam że gaznik jest raczej dobry. Tłumik też nie jest zapchany, bo sprawdziłem. Motor odpala zawsze za 1 razem !!! Świecę wymieniłem na nową NGK-r. Jeśli wiecie co może być przyczyną usterki, błagam pomóżcie, bo sezon w pełni, a ja nawet sobie pojezdzić normalnie nie mogę :bigrazz: Pozdrooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to byłoby najbardziej prawdopodobne, dlatego od czyszczenia gaznika zacząłem... I po kilkukrotnym, DOKŁADNYM czyszczeniu nie było efektów :/ więc coś musi być wyrobione, lub jakaś usterka mechaniczna. Kupiłem już nowy gaznik, tzn. drugi używany, podobno 100% sprawny. Jak dojdzie i go zamontuję, napiszę czy pomogło. PozdrOoO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuuu zamiast samemu sie pomeczyc to lepiej wydac 40zl nic samemu sie pobawic i wyregulowac ehhhh

 

 

A myslish że nie próbowałem.... ?? Ile ja sie męczyłem z tym gaznikiem, to nie mash pojęcia, napewno jest z nim coś nie tak, bo żadna regulacja nie daje efektów :lapad: pozdroOo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslish że nie próbowałem.... ?? Ile ja sie męczyłem z tym gaznikiem, to nie mash pojęcia, napewno jest z nim coś nie tak, bo żadna regulacja nie daje efektów :lapad: pozdroOo

A patrzałeś czy nie łapie nigdzie lewego powietrza ?

możesz tego nie widzieć a łapać będzie

A może być niekoniecznie gażnik może coś z silnikiem

ale zobaczymy jak przyjdzie ten nowy używany gażnik

Edytowane przez michałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzałeś czy nie łapie nigdzie lewego powietrza ?

możesz tego nie widzieć a łapać będzie

A może być niekoniecznie gażnik może coś z silnikiem

ale zobaczymy jak przyjdzie ten nowy używany gażnik

 

 

Wszystko jest szczelne, także nigdzie nie powinien łapać fałszywego powietrza. Pozatym na dobrym gazniku było wszystko dobrze :cool: Czekam z niecierpliwością na gaznik. PozdroOo.. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...