Skocz do zawartości

chart niepali


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wITAM PO ZROBIENIU GWINTU NA WALE I spasowaniu wszystkiego to znaczy klinu itp. ustawiłem zapłon a jak wszystko było juz złozone chart niechce zapalić. ma ustawiony zapłon iskra jest ma nowy simering od strony magneta . sprawdzałem na kilku świecach i jednej nowej i na zadnej niepali nawet neima chęci . Co to moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebardzo wiem jak ci to wyjaśnić ale ustawiłem go 2,5 przed gmp czyli tak jak jest w ksiazce takiej od charta czyli dobzre..... kranik cieknie ........ ale jeszcze go przecyzszcze. widac jak płynie paliwo w eżyku tylko jak sie wezmnie na rezerwe a tak to niewidac jak leci przez węzyk ale jaks ie zdejmnie z gaznika węzyk to leci . w baku jest duzo paliwa także to neijest spowodowane małą ilościa paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w charcie lubiał się zaworek iglicowy blokować, ma on góre z gumy i po dłuższym czasie się przyklejał i nie chciał odpaśc

Zapłon w charcie nawet jak żle ustawisz to ci odpali ale będzie słabszy więc nie wina zapłonu,chyba ze masz moduł uszkodzony miałem w charcie kumpla taki przypadek że iskra wypadała jak tłok był na dole wymiana modułu pomogła, jeszcze może być to że simering wypadł ci lub przepuszcza oraz jest w magnecie impulsator który od drgań lubiał się luzować po pewnym czsie oraz jak masz żle założone magneto to może ci kable od niego gdzieś obcierać o koło bo kable śa tam żłe poprowadzone moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby był moduł padnięty to przecież by iskry nie było

Nie zgodze się z tym czytaj dokładnie mi iskra wypadała na dole głowiłem się nad tym dość długo aż ojciec zaproponował lampe strobo i wszystko byłoo jasne

Edytowane przez michałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...