Skocz do zawartości

przerywa po nagrzaniu


Rekomendowane odpowiedzi

wypaliłem świeczki i zamieniłem cewki odpalił od pierwszego obrotu, zaraz jade pojezdzic i zobacze co tam dalej bedzie sie dziać. mam jeszcze pytanko zna ktoś dobrego elektryka we wrocku??? mam tak po*eb..ą instalacje ze przydałby sie połozyć nową ładnie, a sam tego niezrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypaliłem świeczki i zamieniłem cewki odpalił od pierwszego obrotu, zaraz jade pojezdzic i zobacze co tam dalej bedzie sie dziać. mam jeszcze pytanko zna ktoś dobrego elektryka we wrocku??? mam tak po*eb..ą instalacje ze przydałby sie połozyć nową ładnie, a sam tego niezrobie.

Dobry elektryk usunie usterki i bedzie ok. wymiana calej instalacji bedzie bardzo droga. POZDRO :lapad: Chyba ze CIE STAC ;)

Edytowane przez kardan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poległem. zamieniłem te cewki i teraz jezdziłem 2 godziny i problem znikł. niemam pojecia jak to sie stało ;) ale jest OK. a ja ku..a od zeszłego sezonu sie wkurwiałem, i miałem juz go dość (miałem nawet zamiar go sprzedac :lapad: ) a to takie badziewie co praktycznie samo sie naprawiło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz bede wiedział gdzie szukać, jak sie powtórzy to znowy zobacze do cewek albo kupie nowe, wydaje mi sie ze połączenie masowe do ramy było zaśniedziałe i moze coś niestykało po nagrzaniu, a teraz jak wyczyściłem to jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz bede wiedział gdzie szukać, jak sie powtórzy to znowy zobacze do cewek albo kupie nowe, wydaje mi sie ze połączenie masowe do ramy było zaśniedziałe i moze coś niestykało po nagrzaniu, a teraz jak wyczyściłem to jest ok :lapad:

Dlaczego masz kupywac nowe cewki skoro po zamianie dzialaja co innego polaczenie moze bylo faktycznie zasniedziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem ;) :buttrock:Może któraś cewka miała przebicie, pęknięcie jest teraz w innym położeniu np nie od strony ramy i iskra już nie przeskakuje. Problem może się powtórzyć gdy będzie wilgotno, ale oby nie. Jak będzie jeszcze coś się działo możesz popsikaś dokładnie cewki jakimś spreayem kontaktowym.

Edytowane przez jacek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...