Skocz do zawartości

Woodstock 2006


ZlotiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozbijałem sie na "zlocie" moje moto stało w samym centrum pola namiotowego, nie chciałem sie izolować od innych bo to tak zupełnie nie woodstokowo. byłem na parkingu oglądałem maszyny i to pole namiotowe zupełnie jakby takie państwo w państwie, nie podobało mi sie to.

 

Ja po 4 Woodstockach pociągiem tym razem wybrałem się motocyklem i to odgrodzenie podobało mi się...tzn faktycznie w ogóle to może fajnie by było nie być odgrodzonym ale rok temu ukradli mi troche z namiotu więc dobrze że było odgrodzone bo chyba za dobrze bym się nie bawił z myślą co się dzieje z motocyklem,kurtką,kaskiem itd :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

 

tydzien juz minął od powrotu z Woodstoku i w koncu odespałam, był to moj pierwszy raz na tej imprezie, zdecydowałam sie pojechac motocyklem i nie załuje- moto stało cały czas od czwartku do niedzieli przy namiocie bez żadnych zabezpieczeń oprócz standardowej blokady kierownicy i nic, oprócz strasznego zakurzenia sie nie stało. Na miejsce zlotu motocyklowego nawet nie dotarłam. Niestety..

Śmiać mi się tylko chciało z reakcji niektórych osób przy przejezdzie przez uliczke główna- "o baba na motorze".

Ogólne wrażenia naprawde na duzy PLUS :icon_razz:

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze skojarzyłem , ale na zlocie potem byliście ? mnie nie było juz podczas slalomowania :) widziałem tylko jak dojezdzaliście , jak sie czailiście bo chyba nie wiedzieliście jak wjechać :icon_razz: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...