Skocz do zawartości

kask uvex boss 520


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie kasu w linku

 

http://motorfan.pl/kaski_integralne/uvex/k...ss_520_classic/

 

to nowy model uvexa boss 3000. Na zdjeciu widac ze wizjer jest jakby obudowany - w sensie w jakiejs ramce. Robi wrazenie jakby wizjer byl mocowany na stale bez mozliwosci uchylenia. Czy ktos moze mi cos powiedziec o co chodzi z tym wizjerem. kask chce zamowic przez net. Chcialem zmierzyc zeby obczaic rozmiar ale nie mieli tego modelu - przymierzylem inny. Gosciu zapewnial mnie ze ten kask co chce wyjdzie rozmiarowo tak samo - tyle tylko ze nie mialem mozliwosci obadac o co chodzi z tym wizjerem. Da sie go uchylic ? jak da to czy on naprawde jest w "ramce" ??

 

z gory dzieki za info

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdura?, jak może być nieotwierany

mam ten model od roku, tylko że dałem za niego 400 zł na mototargu w Łodzi (nówka)

generalnie jestem zadowolony, dobra wentylacja, szybka nie paruje, super zapięcie, co do głośności to nie mam do czego porównać, a na trasy dłuższe niż 50km zawsze zakładam stopery, latam w nim do 230 i nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo mam okazje wyhaczyc ten kask za male pieniadze.... o uvexie zlego zdania nie slyszalem tyle ze tego modelu nie mialem mozliwosci "dotknac", a na zdjeciu wizjer robi jakies takie dziwne wrazenie, dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nam boss3000 z 2003 roku i jest ok, tylko muj ma jeszcze w porównaniu do prezentowanego dodatkowo wentylacje na gorze kasku, zalety to cichy, lekki, i anty parujaca szybka, polecam.

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...