Skocz do zawartości

Monitoring GPS Waszego moto za 60 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Myslę ,że większość wie w czym rzecz ,mntuje sie nadajnik GPS i stacja bazowa cały czas na bieżąco śledzi Wasze moto , konieczny jest alarm , albo przynajmniej jakiś ukryty włącznik bo w przeciwnym wypadku każde zdarzenie bedzie traktowane jako alarm , jeśli chodzi o umowę to nie ma określonego czasu na jaki ma być zawarta, bo musicie kupić urządzenia koszt 1200 PLN , jeśli wolicie płacić trochę więcej i zwiazać sie umową na jakiś okres w zamian za urzadzenia, to moge to z Impelem przedyskutowac , chodziło o to aby było tanio i bez konieczności płacenia poza sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kumam.Instalacja jest mozliwa tylko w miastach gdzie Impel ma oddziały??

 

Jesli mozesz to spytaj sie jaka była by np opcja z góry za cały rok + uządzenie.

Czy istnieje mozliwość dzierżawy tego użadzenia i opłacanie comiesięcznego "abonamentu" na ochrone?

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę ,że większość wie w czym rzecz ,mntuje sie nadajnik GPS i stacja bazowa cały czas na bieżąco śledzi Wasze moto , konieczny jest alarm , albo przynajmniej jakiś ukryty włącznik bo w przeciwnym wypadku każde zdarzenie bedzie traktowane jako alarm ,

 

czy jestes pewien na 100%, ze stacja bazowa sledzi nasze moto 24h?? czy raczej jest to tak, ze dopiero po wlaczeniu alarmu? nie chcialbym sie klocic, ale monitoring przez caly czas jest delikatnie mowiac pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w kazdej chwili dana osoba, np pani ze stacji bazowej, wie gdzie sie znajduje moje moto? i np jej konkubent namierzy moje cacko, podjedzie blaszakiem i po zabawie - gps sygnal nie wyjdzie poza blache.

 

 

sorry ze sie czepiam, ale interesuje sie troche gps, a z drugiej strony mam za duzy kontakt z firma impel i znam "jakosc" ich ochrony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impel to tylko ludzie ,jak w każdej innej firmie, ja pracuje w branży 10 lat ,serwisuje kilkaset obiektów na terenie kilku województw i z koniecznośi te obiekty obsługiwane są przez kilkanascie agencji ochrony , gwarantuje Ci ,że nie ma zdnej , do której nie mozna by było się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...