Skocz do zawartości

POZNAŃ - DOM DZIECKA W SZAMOTUŁACH


radek320
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jezeli chodzi droge to do szamotul przez pniewy nam jest troche dookola wiec raczej polecimy przez kiekrz rokietnice i dalej do szamotul

polecam ci przyjechac wczesniej na parking przy bulgarskiej bo jak znam ekipe NIEZNISZCZALNI POZNAN bedzie na co popatrzec :notworthy:

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postaram sie byc na Bługarskiej juz okolo 15 - oby tylko cała ekipa dopisała bo wczoraj to kiepsko z tym było :notworthy:

 

ps. poniewaz jest to piatek przed zlotem we wrzesni to na weekend zdejmuje nowa opnke i wstawiam cos do spalenia wiec bedzie sie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek320 proponuję trasę przez oborniki, droga do Szamotuł jest w remoncie i raczej mało przyjemna do jazdy motocyklem. Może do tego terminu ją zrobią ale raczej wątpię bo jeszcze dużo im zostało. Przez Oborniki może będzie trochę dalej ale nie będzie stania w korkach na światłach wahadłowych. W takim upale to niezbyt miła sprawa. Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ok Adamus na miesjcu jak sie spotkamy to sobie ustalimy któredy polecimy i pewnie przez oborniki bo stanie w korku nikogo nie bawi.

dzieki za info i do zobaczenia w pietek.

 

 

 

NIESTETY JEDEN Z NASZYCH KOLEGOW WCZORAJ ZALICZYL MOCNEGO DZWONA Z LATARNIA, MOTOR SKASOWANY ON SAM W SZPITALU ZE ZLAMANA NOGA---TRZYMAJCIE KCIUKI ZA JEGO POWROT DO ZDROWIA :banghead:

 

 

radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIESTETY JEDEN Z NASZYCH KOLEGOW WCZORAJ ZALICZYL MOCNEGO DZWONA Z LATARNIA, MOTOR SKASOWANY ON SAM W SZPITALU ZE ZLAMANA NOGA---TRZYMAJCIE KCIUKI ZA JEGO POWROT DO ZDROWIA :icon_mrgreen:

radek

 

No niestety dzwon był konkretny, widziałem to bo jechałem za nim jakies 30-40 metrów, na to co zostało z moto to cud ze tylko noga w gipsie i nic mu sie nie stało.

 

Grzesiu wracaj do zdrowia :banghead: :smile: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o potwierdzanie i ewentualne zgłaszanie nowych

zrobiłem małą wstępną listę chętnych, sukcesywnie w ramach zgłoszeń (do radka lub domnie gg lub priv) będe dopisywał

chcemy mieć wstępną szacunkowa listę z ilością osób żeby było wiadomo na czym się stoi

 

bo póki co to wszyscy się deklarują ale tylko na słowach pozostało

 

1 radek320

2. swiy

3 Laska

4 Rafał 22

5 marco

6 TOMAJ

7 Kris02

8 IBIZA ???

9 dymekk +2

10 Pablo2x

11 aadamuss

12 wadel

13 Domel ???

14 Cytryna ???

15 fat

16 ŻółtyHornet

17 Gerard

18 zyzol

19 mati1411

20 zbyszekpa

21 PNT_CB1

22 szkapa

23 ziuT -nie będzie

24. Romualdo S.Marauder -nie będzie jest w szpitalu

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba udało mi sie coś załatwić na ten piątek i na 99% pojade z wami :icon_mrgreen: Tylko szybko nie zapierniczajcie bo jade ze Sandrą :icon_mrgreen: Radas napisz coś wiecej - czy ktoś w ogóle wie że tam przyjedziemy ( dyrekcja itp.) naswietl troche sprawe to sie przygotujemy jakos lepiej (psychicznie :wink: )

 

No z panienami lecimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu męska decyzja :icon_mrgreen: bo po tym co ludzie potwierdzaja zanosiło sie bardzo wąskie grono

 

czekamy na więcej chętnych nie dopisuję do listy bo nie mogę juz tamtego posta edytować

 

co do organizacji to spoko wszytsko jest umówione nie powinno być problemów

 

ja niestety jade sam bo żonka w pracy i nie da rady się wyrwać :wink:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!!!

mam pytanko a w zasadzie pytam sie w imiemniu kumpla:D

czy mógłby sie zabrać z nami czy raczej nie z tym ze on niestety jeździ skutrem:/:/:/ :wink:

 

byle tylko dopisała nam pogoda:p ale (odpukać) gdyby coś sie spieprzyło i naprzykład padałby deszcz to przekłądamy czy jedziemy???

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

w domu dziecka wiedza ze przyjedziemy tzn. opiekunki wiedza dla dzieci to niespodzianka wiec wszystko ustalone a szczegoliki ustalimy w piatek jeszcze dowiem sie dokladnie ile dzieci bedzie to moze pomyslimy nad jakas sciepą po 2 moze 3 zlote na jakies czekolady ale musimy wiedziec ile zeby lipy nie bylo ze jakies dziecko nie dostanie.

do zobaczenia w piatek

RADEK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...