Skocz do zawartości

Aprilia Tuareg, Aprilia RMX czy Honda MTX


Smash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale energia dla świateł normalnych jest z aku i kierunki tez, tak ?? bo przeciez nie jest tak ze jedziesz na full gfazu to swaitlo swieci ostro a jak juz gaz jest nie odrecony to bardzo przygasa ( jak w komarze :evil: ), ale tam jest zaplon elektroniczny czy przerywacz- platynki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno :evil: mi sie nie pomyliło tylko temu gościowi jeśli już :) i jeszcze do słabka:thorsowi chodziło o endurka wymienione przezemnie w pierweszym poście, a Ty sie wk***asz jakby Ci ktoś nasrał na głowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepo

 

1.na biegu jalowym juz sa zaspokojone potrzeby swiatel wiec nie musisz gazowac zeby Ci dobrze swiecily

2.w lc1 prerywacz mechaniczny,lc2 CDI -tranzystorowy wysokonapieciowy(moduł)

 

3.to jest enduro nie cross wiec wszystko jest,pedkosciomoierz,obrotomierz,swiatla pozycyjne nawet, kierunki,nawet na kluczyk zapłon :evil: wszystkie wskazniki,luzu,temp wody,swiatel dlugicz,krotkich no pelen wypas

 

bierz dt albo suzuki RMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie thorsa.Również polecam DT 80 ,motorek praktycznie bezawaryjny i o bardzo dobrych osiągach jak na 80 ccm.Tak jak napisał thors DT wyposażona jest we wszystkie potrzebne kontrolki i wskaźniki.Do 3500 dostaniesz Yamahe DT 80LC 2 w niezłym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do importera motocykli i motorowerów.Gość mówił żebym zadzwonił we wtorek, bo już będzie w kraju ( teraz est we Włoszech ) i teraz nic nie ma, a ja następnym razem będzie jechał to mi znajdzie na 100%, tylko musze wybrać konkretny model.I powiedział, że Aprilia Tuareg Rally 50ccm ewentualnie przerobiona na 80ccm ma dużo lepsze osiągi od Yamahy DT 80 LC II, wg.niego ta Aprilia ma 5 biegów – dzwoniłem w sprawie ogłoszenia, gość mówił, że jego Aprilia ma 4 biegi – tunning Polini na 80ccm, a na Allegro widziałem dwie takie Aprilie tyle, że miały 3 biegi...to już nie wiem o co chodzi.I mówił, że części do Yamahy są dużo droższe niż do Aprili...Więc napisz co o tym sądzicie – O tym, że ma lepsze osiągi, o tych biegach w Aprili, i o tych częściach.Bo ja już sam nie wiem co mam brać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeśli ktoś wie kto ma do sprzedania Yamahe DT 80 LCII w bdb stanie, wiadomo o co chodzi - wszystko ma działać itd., nie malowną.Zarejestrowaną na motorower.Tylko śląski i małopolska - jak coś znajdziecie to dajcie znać.Aha a jak się ma sprawa osiągów między Arpilią Tuareg 50ccm ewentulanie przerobioną na 80ccm a właśnie Yamahą DT 80 LCII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...