Skocz do zawartości

11czerwca 2006r - XIV i XV Puchar Sochaczewa


Rekomendowane odpowiedzi

Urząd Miejski w Sochaczewie oraz Sochaczewski Klub Motorowy “Szarak” mają zaszczyt zaprosić na tradycyjny motocross XIV i XV Puchar Sochaczewa, jaki organizujemy w ramach Dni Sochaczewa w dniu 11czerwca 2006r.

 

TERMIN ZAWODÓW - 11.06.2006r.

MIEJSCE ZAWODÓW - Sochaczew – Tor motocrossowy – Podzamcze

 

BIURO ZAWODÓW - czynne od godz. 8.00

 

TRENING - godzina 11.00

 

OTWARCIE ZAWODÓW - godzina 14.00

 

Zostaną rozegrane biegi: 4-ro kołowce, 65ccm, 80ccm, Open bez licencji, Open z licencją.

I seria - XIV Puchar Sochaczewa

II seria XV Puchar Sochaczewa

 

Kontakt:

Artur 604112975

Władek 512246307

www.motox.com.pl

ul. Partyzantów 1 (siedziba firmy CEZIM)

96-500 Sochaczew

 

 

 

Uwaga zawodnicy Strefy Centralnej!

DODATKOWY KOMUNIKAT do KALENDARZA IMPREZ

“SOCHACZEWSKIE ZAWODY MOTOCYKLOWE 2006 “

 

Została zgłoszona propozycja przez gestora strefy centralnej (okręgi PZM Lublin, Łódź, Warszawa, Kielce, Białystok), w której imieniu wystąpił kol. Tadeusz Grzegorczyk, aby zawody:

 

11 czerwca - motocross (2 biegi)

3 września - cross country (1 bieg)

11 listopada - motocross (1 bieg)

organizowane przez nas, obok zorganizowanych zawodów przez inne okręgi, potraktować jako eliminacje (zamknięte tylko dla zawodników w/w okręgów) mistrzostw strefy centralnej 2006.

 

Terminy oraz miejsca pozostałych eliminacji zostaną podane przez gestora strefy centralnej.

 

Organizatorzy zawodów “SOCHACZEWSKIE ZAWODY MOTOCYKLOWE 2006”, które posiadają towarzyski charakter, poza udostępnieniem wyników zawodników, nie podejmują innych działań.

Wszelkie sprawy formalne, organizacyjne, finansowe i inne związane z klasyfikacją klasy centralnej są w kompetencji gestora strefy centralnej.

 

Ewentualne pytania proszę kierować do kol. TADEUSZA GRZEGORCZYKA

 

tel. 0 8018575073, 0 504 862 103

 

 

 

 

 

DOTYCHCZASOWI ZWYCIĘZCY:

1992 - Aleksander Sazanowicz - Zjednoczeni Stryków

1993 - Jacek Olszewski - Stomil Warszawa

1994 - Mariusz Czachor - AP Warszawa

1995 - Marek Dąbrowski - AP Warszawa

1996 - Wojciech Rencz - AP Głogów

1997 - Jacek Czachor - AP Warszawa

1998 - Wojciech Rencz - AP Głogów

1999 - Maciej Czyżowski - MK Olsztyn ElF

2000 - Mariusz Lorenc - AP Grodków

2001 - Łukasz Kurowski - KM Chełmno

2002 - Ryszard Augustyn - KM Radom

2003 - Paweł Wizgier - KM Warszawa

2004 - Kamil Walczak - KM Cross Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rewelacji nie było :notworthy: nawet ból z rąk nie wyszedł a tu koniec, motocross nie jest dla mnie, tą 1H to minimum by się przydało jechać. Tor też króciutki, ok 2km (duże kółko) Pod Łodzią na torze piątkowisko duże kółko ma prawie 6km (małe 2km) :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rewelacji nie było :notworthy: nawet ból z rąk nie wyszedł a tu koniec, motocross nie jest dla mnie, tą 1H to minimum by się przydało jechać. Tor też króciutki, ok 2km (duże kółko) Pod Łodzią na torze piątkowisko duże kółko ma prawie 6km (małe 2km) :)

 

Faktycznie mogłoby być trochę dłużej, czyli jak zwykle po 15 min. + 2 okrążenia, chociaż w takim kurzu ciężko byłoby coś zobaczyć po dłuższej jeździe :) Mi ogólnie się podobało, tym bardziej że to moje pierwsze zawody w których uczestniczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajnie było SKOKI były w fatalnym stanie. w ogóle ich nie poprawili. Dopiero jak poprawiłem odbicie w amorze tak żeby nie lecieć na przód to skakałem. Też byłem zły bo mi świeca padła i sztuka nie szła jak powinna ale i tak nie narzekam było fajnie :biggrin: gdzie można zobaczyć wyniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...