Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

USTAWA

 

z dnia 20 czerwca 1997 r.

 

Prawo o ruchu drogowym

 

 

 

Oddział 3

 

Prędkość i hamowanie

 

Art. 19. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psze państwa,

 

Bankiet planowany jest na godzinę 19 na znanym (prawie) wszystkim przystanku przy skrzyżowaniu Rosoła z Belgradzką. W razie wątpliwości o który przystanek chodzi proszę wypatrywać naszego forumowego Pudzianowskiego o kulach lub też stojących motocykli. Plan zlotu niestety pozostaje tajny :crossy:

 

Miejsca starczy dla max 100 osób, więc prosimy chętnych o zgłaszanie się ponieważ może zabraknąć miejsc siedzących ;) :buttrock:

Wszystkich chętnych Fidel zaprasza na afterek do jakiegoś pubu (on stawia), szczegóły u niego ;)

 

Student mamy wypatrywać twojego Urala 750 K6? :bigrazz: Pościgamy się? Proooszee, ja chce! :lalag: :flesje:

Adu tym razem spotykamy się na przystanku, a nie w 2oo ;)

 

P.S Plan będzię ulegał modyfikacjom wraz ze zmianami warunków atmosferycznych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psze państwa,

 

Bankiet planowany jest na godzinę 19 na znanym (prawie) wszystkim przystanku przy skrzyżowaniu Rosoła z Belgradzką. W razie wątpliwości o który przystanek chodzi proszę wypatrywać naszego forumowego Pudzianowskiego o kulach lub też stojących motocykli. Plan zlotu niestety pozostaje tajny :crossy:

 

Miejsca starczy dla max 100 osób, więc prosimy chętnych o zgłaszanie się ponieważ może zabraknąć miejsc siedzących ;) :buttrock:

Wszystkich chętnych Fidel zaprasza na afterek do jakiegoś pubu (on stawia), szczegóły u niego ;)

 

Student mamy wypatrywać twojego Urala 750 K6? :bigrazz: Pościgamy się? Proooszee, ja chce! :lalag: :flesje:

Adu tym razem spotykamy się na przystanku, a nie w 2oo ;)

 

P.S Plan będzię ulegał modyfikacjom wraz ze zmianami warunków atmosferycznych :biggrin:

no wrescie, no to jutrooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student mamy wypatrywać twojego Urala 750 K6? icon_twisted.gif Pościgamy się? Proooszee, ja chce! icon_twisted.gif icon_biggrin.gif

Najpierw usłyszycie. Jeśli przyjadę, to bez tłumików :icon_mrgreen:. A poza tym, to nie 750, a 650 :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze niezła imprezka jest, bo juz 23 a nikt nie pisze nic na forum,

nastepnym razem trzeba zrobic jakies fajerwerki :offtopic:

Najlepszy motor zlotu, to ural, ale lepiej jak by mu na ty`l dac 180mm :icon_mrgreen:

 

UWAGA, otwieram głosowanie na najpiekniejszego i najfajniejszego uczestnika/ki naszego zlotu

głosujemy na conajmnjiej dwie osoby z podaniem uzasadnienia

 

moje typy

1. egzekwo> Michał za pokazy jazdy ba gumce i student za Urala za odwage wprowadzeniu złomu

2.Adu za frzyzurę i mocny uscisk dłoni :buttrock: :clap: :buttrock:

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że noszenie Fidelowej latorośli na barana nie zostało w tych konkurach uwzględnione... A może liczysz tylko tych kulo-zmotoryzowanych?

Imprezka przecudna, więc żałuj, że nie uległeś namowom córy Fidelu. Pani Mamowa Embowa powinna tu otrzymać pierwsze miejsce w czarach kulinarnych za ciachobajkę. I towarzystwo do spożywania owego mistrzostwa idealne...

Buziaki :icon_mrgreen:

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo pragnę podziękować wszystkim uczestnikom zlotu za fantastycznie spędzony czas :P

 

Po drugie primo Embemu, który był tak miły i połamał miednice dzięki czemu mamy okazję do wspólnej zabawy ;)

 

Po trzecie primo mamie Embego która ugościła nas dzisiaj po królewsku :offtopic: Mimo iż w skutek działań Radka i Studenta nie miałem okazji skosztować zbyt wiele i tak jestem happy :clap:

 

Myślę że zjazdy u Embego w przyszłym sezonie będą główną konkurencją dla zapyziałego 2oo :buttrock: Na następny zlocik proponuje ubić kocura, bo byłaby z niego świetna pieczeń :icon_mrgreen:

 

Szkoda że pogoda nie pozwoliła uskutecznić jeszcze małego objazdu po Warszawie, ale widać nie można mieć wszystkiego...

 

Mam nadzieję że Radek i Student dotrą w jednym kawałku, bo Radek na tym mokrym asfalcie tak odkręcał że ja na tylnym siedzeniu zdrowaśki klepałem :buttrock: :D

O Adu się nie martwie bo to twarda baba jest :P A Adam ma Pirelli Diablo więc też na pewno dojedzie cały ;)

 

Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu!

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. egzekwo> Michał za pokazy jazdy ba gumce i student za Urala za odwage wprowadzeniu złomu

Z tego co mi wiadomo to tylko ja gumowałem a Michał nie jestem :offtopic:

 

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za gościnę Michałowi jego mamie i Monice oraz całej grupie ludzi,która stworzyła fantastyczny niezapomniany klimat :icon_mrgreen: Za każdym razem "Zlot u Embego" jest coraz lepszy i to nie tylko ze względu na fantastyczne warunki,poczęstunki itp. ,ale przede wszystkim dlatego ,że Majchał od spotkania do spotkania wygląda coraz lepiej. Tak trzymać! "Do następnej razy" :buttrock:

 

Ps. Karol nie przekroczyłem 80km/h więc nie wiem o co chodzi :clap:

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to tylko ja gumowałem a Michał nie jestem :D

 

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za gościnę Michałowi jego mamie i Monice oraz całej grupie ludzi,która stworzyła fantastyczny niezapomniany klimat :clap: Za każdym razem "Zlot u Embego" jest coraz lepszy i to nie tylko ze względu na fantastyczne warunki,poczęstunki itp. ,ale przede wszystkim dlatego ,że Majchał od spotkania do spotkania wygląda coraz lepiej. Tak trzymać! "Do następnej razy" :offtopic:

 

Ps. Karol nie przekroczyłem 80km/h więc nie wiem o co chodzi :buttrock:

Radku wiem, że to ty, ale myslałem o gumowaniu na kulach jakie odstawiał Michał goniąc was jak wjeżdzaliscie w osiedle, :icon_mrgreen:

Dla ciebie jak zwykle szacun za pokaz i odwagę, ze dałes sie skusic na pokaz na tak cięzkim motorze jakim jest kochana VFR-a :buttrock:

 

ps. zazdroszcze wam tych ciastek u .....

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze niezła imprezka jest, bo juz 23 a nikt nie pisze nic na forum,

Oj, dziao sie dzialo..... Ja jak widac dopiero teraz dotarlam

 

 

UWAGA, otwieram głosowanie na najpiekniejszego i najfajniejszego uczestnika/ki naszego zlotu

głosujemy na conajmnjiej dwie osoby z podaniem uzasadnienia

 

moje typy

1. egzekwo> Michał za pokazy jazdy ba gumce i student za Urala za odwage wprowadzeniu złomu

2.Adu za frzyzurę i mocny uscisk dłoni

 

Wow! Konkurs! Oh yea! ;)

Adu fryzure ma naturalna (to tak dla niewtajemniczonych). No, co naturka, to naturka! :eek:

A uscisk dloni....hmmmm..... poprostu motocyklowy :eek:

 

hmmmm...... a na gumie to Radzio smigal

 

 

Myślę że zjazdy u Embego w przyszłym sezonie będą główną konkurencją dla zapyziałego 2oo Na następny zlocik proponuje ubić kocura, bo byłaby z niego świetna pieczeń

Jestem za!

A co do kocura......... Walka na gole klaty???????? Ja ci dam ubijanie kocura! Kocur jest the best! :flesje:

 

 

Szkoda że pogoda nie pozwoliła uskutecznić jeszcze małego objazdu po Warszawie, ale widać nie można mieć wszystkiego...

Ja tez zaluje, ze nie dane nam bylo posmigac. Ale moze niebawem polatamy. W sumie pogodynka jeszcze jest

 

 

O Adu się nie martwie bo to twarda baba jest

Ano! :banghead:

 

Zgadzam sie w zupelnosci z wypowiedzia Radka. Nic dodac, nic ujac!

 

Ale osobiscie chcialam podziekowac wszystkim przybylym! bylo fantastycznie! Juz nie moge sie doczekac naszego nastepnego spotkania!

Wielkie :biggrin: i :biggrin: dla wspanialej mamy Michala za tak cieple przyjecie nas motocyklistow. Za trud i serce wlozone w cale to sobotnie wieczorne spotkanie. Oczywiscie podziekowania dla Moniki i ,,Jadzki" :banghead: za pysznosciowe kanapeczki. Slateczka owocowa i ciacho poprostu niebo w gebie!

Brak mi wogole slow na wyrazenie tego, co czuje.......

Mam pomysl..... Moze dla rewanzu na nastepne spotkanko kazdy z nas przygotuje cos od siebie? :)

 

Drogi Michale! Wspaniale bylo Cie widziec w tak dobrej formie! Ciesze sie, ze wracasz do zdrowia! Silny chlop z Ciebie! Damy rade! Pamietaj,. ze masz przyjaciol! Jestesmy z Toba! A tymbardziej nie sposob nie wracac do zdrowia, gdy ma sie wokol siebie tak wspanialych i kochanych ludzi jakimi sa Twoi rodzice i siostra!

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem jakby co :banghead:.

Z tyłu mam Dulnopa :).

W sumie pochwał już żeśta napisali tyle, że pozostaje się jedynie podpisać :banghead:. Mam nadzieję, że uda mi sie wpaść jeszcze następnym razem.

 

PS: 34KM na mokrym asfalcie to jak 100KM na suchym :biggrin:. Uwielbiam taką pogodę! Njapierw palenie gumy na czerwonym świetle, a gdy zmieni się na zielone puścić przedni hamulec i ognia ślizgiem przed siebie :biggrin::D:D. Coś niesamowitego!

 

Zuom nie zuom, ale uwielbiam jak nic innego :flesje:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem jakby co :biggrin:.

 

Już? Spodziewaliśmy się ciebie dopiero za kilka godzin :banghead: Widać sprzęt zepsuł się 5 km od domu a nie 10 i szybciej dopchnąłeś :banghead: :biggrin:

 

Ciekawe że osobą która się jeszcze nie odezwała jest Embe - pewnie po naszym wyjściu poszedł na jakąś dyskotekę i teraz leczy kaca :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że noszenie Fidelowej latorośli na barana nie zostało w tych konkurach uwzględnione... A może liczysz tylko tych kulo-zmotoryzowanych?

Imprezka przecudna, więc żałuj, że nie uległeś namowom córy Fidelu. Pani Mamowa Embowa powinna tu otrzymać pierwsze miejsce w czarach kulinarnych za ciachobajkę. I towarzystwo do spożywania owego mistrzostwa idealne...

Buziaki :banghead:

a

To jest przyjemność w cenie zlotu, a co do ciasto ech... nastepnymrazem kiedy bedzie tort :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...