Skocz do zawartości

Waga a jazda na motocyklu :]


Rekomendowane odpowiedzi

Aha ze 170 do 178 to nawet chłopie nie marz. Jak urośniej jeszcze ze 2-3 cm to będzie góra.

 

Eh znowu Ty... Moi rodzice nie są niscy a mój tato ma niecałe 180 cm więc ja także urosne. Mój kolega ma 19 lat i rośnie dalej, a jakbyś nie wiedział, to posłuchaj wypowiedzi różnych lekarzy, którzy mówią, że mężczyźni rośna do 21 roku życia a czasem nawet do 25... NC ~~

 

Aaa... I wyobrażam sobie jak wyglądasz na tej CBRce przy Twojej wadze... Nic miłego...

Edytowane przez mariuszyzfr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie... Czy trzeba mieć jakąś określoną wagę/wzrost żeby jeździć na motocyklu? ;) Co o tym myślicie? Czy mozna być za grubym/chudym za wysokim/niskim żeby prowadzić moto? :banghead:

 

Jeżeli temat się już pojawił to przepraszam chociaż wątpie, żeby ktoś wpadł na ten pomysł :banghead: Pozdrawiam :banghead:

 

 

Waze 50kg , masa moto zatankowanego to 160...tu niekoniecznie moim zdaniem masa motocyklsty jest najwazniejsza...ale chyba porpsotu wyrobienia miesni i takie tam....zreszta slyszlaam,ze sa jakies dociazniki w odpowiednich miejsach...ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia...dla mnie wazniejszy jest moj wzrost i motocykla...zeby tu pasowalo...bo inazej to troche przekitrane..

nie wyobrazam siebie na transalpie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh znowu Ty... Moi rodzice nie są niscy a mój tato ma niecałe 180 cm więc ja także urosne. Mój kolega ma 19 lat i rośnie dalej, a jakbyś nie wiedział, to posłuchaj wypowiedzi różnych lekarzy, którzy mówią, że mężczyźni rośna do 21 roku życia a czasem nawet do 25... NC ~~

 

Aaa... I wyobrażam sobie jak wyglądasz na tej CBRce przy Twojej wadze... Nic miłego...

Z tą stówą to przesadziłem :banghead:

Mam 176cm (więc karzeł ;) ) i 80 kg wagi.

Miarowo CBR jest dla mnie idealna, akuratna. :banghead:

A to że Twój tatuś lub mamusia są wysocy to nie ma nic do rzeczy.

Dziedziczy się tylko długi, a z majątkiem to bywa różnie! :banghead:

Życzę Ci jak najwięcej cm gdziekolwiek tego pragniesz, ale nie zapisuj się na siłownie, bo wtedy trudno będzie osiągnąć to magiczne 180 cm.

Edytowane przez Cezar27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą stówą to przesadziłem :banghead:

Mam 176cm (więc karzeł ;) ) i 80 kg wagi.

Miarowo CBR jest dla mnie idealna, akuratna. :banghead:

A to że Twój tatuś lub mamusia są wysocy to nie ma nic do rzeczy.

Dziedziczy się tylko długi, a z majątkiem to bywa różnie! :banghead:

Życzę Ci jak najwięcej cm gdziekolwiek tego pragniesz, ale nie zapisuj się na siłownie, bo wtedy trudno będzie osiągnąć to magiczne 180 cm.

 

Czemu karzeł? Poczytaj posty kolegów i to właśnie taki wzrost jaki posiadasz jest dobry na ścigacza. Czym Ty się martwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja Wam dam przykład z innej beczki. Mój ojciec jest motocyklowym maniakiem od dzieciństwa. Przeszedł wszystkie rodzaje Mz-tek,Etz, SHL-ek, Junaków z koszem i bez, Os, WFM itd. Teraz jeździ też moim sprzętem a ma prawie 60 lat. Ale nie o to chodzi. Ma "aż" 152cm ;) wzrostu i nigdy mu to nie przeszkadzało pomimo tego, że przy niektórych sprzętach dostawał do ziemi ledwo tylko palcami! Całą rodziną jeżdziliśmy zapakowani na fula Junkersem z koszem pod namioty. Na innych także. Dlatego też komentarze typu- śmiesznie ktoś wygląda albo mu ten moto nie pasuje bo jest za mały, gruby ,chudy, ma garba... są bezsensowne. Dla kogoś kto kocha motocykle i są jego życiem nie będzie ważne co inni myślą a sam na pewno sobie poradzi. A przykład na zdjęciu jest specjalnie przerysowany i w rzeczywistości praktycznie niespotykany.

Ja mam 168cm wzrostu- miałem ostatnio przyjemośc poszalec na Tenerce, na której do ziemi dostaję palcami (można sobie z tym spokojnie radzić kładąc na przemian raz jedną a raz drugą stope na ziemi ale za to całą) W terenie i na asfalcie jeździło mi się znakomicie i wzrost nie miał żadnego znaczenia.

Kupcie moto takie jakie Wam się podoba a nie takie na jakim innym się będziecie podobali...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemekB bardzo mądrze mówisz i Twoja wypowiedź powinna rozwiać wątpliwości wsyztskich motocyklistów kierujących się opinią innych :banghead:

 

A jeździłeś kiedyś może ścigaczem? A jak tak to jak Ci się jeździ? Pozdrawiam Mario. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeździłeś kiedyś może ścigaczem? A jak tak to jak Ci się jeździ? Pozdrawiam Mario. ;)

Mam GS 500F więc namiastkę ścigacza z wygodną pozycją :banghead: i nim juz parę tysiecy zrobiłem- fajny ten motorek. , Jeździłem kiedyś na Kawie 1100 ale to było już dawno i nie były to duze kilometry. W każdym razie niezależnie jakie to moto- to tylko kwestia czasu i wyczucia sprzętu. Każdy kto ma jakieś predyspozycje do kierowania jednośladami da sobie bez problemu radę z praktycznie każdym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta opinia mi sie podoba PrzemkaB bo to jest kurde prawda ja taka chudzina i jakos kurde nie mam problemiku poginac boxerkiem a przeciez on taki wielki i ciezki... moze ktos pomyslec,ze glupio na nim wygladam ale wale to bo uwielbiam nim jezdzic jesli ktos ma problem z tym ze ktos maly czy duzy , gruby czy chudy jezdzi na motore to ju jego sprawa a motor jest dla wszystkich kto chce tylko nm jezdzic i nikt nikomu nie nakazuje jakim moto on sam chce jezdzic

 

a tak na marginesie to wydaje mi sie chlopcy ze niektorzy z was to jak baby ju sie zachowuj za przeproszeniem w koncu bedzie tak,ze ja tego nie zalozie bo to ju nie modne na moto albo bedziecie motorki malowac w kwiatki albo we wzorki ale to ju wasza broszka kazdy jezdzi tym cio chce i jak bedzie wygladac tylko chlopcy bez kitu bez kompleksow tylko bez kompleksow

 

pozdro

 

ps. jak kogos urazilam to sorcia

 

a jesli ktos mi napisze ze nie uzywam znowu znakow interpunkcyjnych to chyba sie powiesze :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEEMKA a jeździłeś kiedyś na ścigaczu typu R1, GSX R 1000 itp. :D A jak tak to jak Ci się jeździło, manewrowałeś nim bez problemu, dobrze Ci sie wchodziło w zakręty? :P Pozdrawiam i dziękuje za tyle odpowiedzi :D

moj znajomy dal mi sie karnac GSX R 1100g z 86 roczku i jak zawsze na pierwszy raz to sie nie swojo czuje bo sie przyzwyczailam a to na suzi albo boxerkiem ale pozniej bylo oki tylko ze malo miala powietrza w przednim kole i to dalo sie odczowac przy skretach

 

nie wspominajac o jego pauerce

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie moto takie jakie Wam się podoba a nie takie na jakim innym się będziecie podobali...

Jesteśmy tacy jak nas inni widzą, a nie tacy jak siebie samego(samą) widzimy. :D

Właśnie z tego powodu biorą się m.in. takie pytania.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta opinia mi sie podoba PrzemkaB bo to jest kurde prawda ja taka chudzina i jakos kurde nie mam problemiku poginac boxerkiem a przeciez on taki wielki i ciezki... moze ktos pomyslec,ze glupio na nim wygladam

 

Nie ma to jak drobna, malutka kobietka na wielkim sprzęcie, no po prostu miodzio :D

 

p.s. Poprawiłem znaki interpunkcyjne, jest ok?

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak drobna, malutka kobietka na wielkim sprzęcie, no po prostu miodzio :buttrock:

 

p.s. Poprawiłem znaki interpunkcyjne, jest ok?

spox klaudiusz nie ma problemiku i dzia :D

 

ps. ale ja nie jestem taka malutka nio mozie drobniutka ale wzrostu mam 170cm :wink: a wazie ciut wiecej od worka polmetrowego :wink: :buttrock: :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...