Skocz do zawartości

prawko kat B


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wszystkim za gratulacje;) na szczescie praktyka z motocykla nie poszla w las bo na miescie czuje sie jak u siebie w domu. gorzej sie balem parkowania bo ten manewr mam srednio opanowany. a tak jezdzic to sobie moge bo lubie jazde czy to moto czy katamaranem :flesje:

 

 

Olsen, mam wrazenie ze oni kasuja zielone strzalki tam gdzie sa zupelnie nie potrzebne. wczesniej byly wszedzie a teraz zostaja tylko tam gdzie faktycznie spelniaja swoje zadanie. Przynajmniej tak zauwazylem w paru przypadkach :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik: :flesje: :biggrin: :buttrock: :biggrin:

... czyli gratulacje!

 

A z zielonymi strzałkami to ciężka sprawa - ile to razy mnie obtrąbiano, za "złośliwe" uchylanie się od skrętu w prawo właśnie z powodu braku strzałki :flesje: Więc i tak ludzie będą skręcać... Kwestia utrudniania ruchu - dla mnie bomba, większe korki :eek: więcej motocyklistów :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik: :flesje: :biggrin: :buttrock: :biggrin:

... czyli gratulacje!

 

A z zielonymi strzałkami to ciężka sprawa - ile to razy mnie obtrąbiano, za "złośliwe" uchylanie się od skrętu w prawo właśnie z powodu braku strzałki :flesje: Więc i tak ludzie będą skręcać... Kwestia utrudniania ruchu - dla mnie bomba, większe korki :eek: więcej motocyklistów :flesje:

 

 

zielone strzalki to kwestia rozsadku. sa miejsca gdzie być powinny a sa gdzie nie sa potrzebne. Widze ze pojawiaja się za to w coraz wiekszej ilosci swiatla kierunkowe, czyli bezwarunowe. Jest bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...