Skocz do zawartości

Obóz szkoleniowy MX na torze w Książu Śląskim !!


Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiecie czy to jest dozwolone tylko dla ludzi poniżej 18 roku życia? Czy wstęp wolny i tylko wpisowe zapłacić? I czy ilość miejsc jest ograniczona?

Napisalem im :

Witam.
Mozna przyjechac na motocyklu Enduro ?
Rocznik 1989 sie zalicza ?
pozdrawiam

No i odpisali :

Myślę, że wiek nieznacznie przekraczający ten przez nas ustalony, oraz rodzaj sprzętu jakim dysponujecie nie jest żadną przeszkodą w uczestnictwie w obozie dla juniorów!!!

 

http://www.sport.zgora.pl/forum/viewtopic....der=asc&start=0

 

Ja juz mam wszystko pozalatwiane wiec na 99% jestem.

Wie ktos do kiedy mozna sie zapisywac i wplacac kase ?

Jak nie to w pon zadzwonie i tu napisze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie napisałeś że to ts tylko że to enduro. TS to motorower a nie enduro. A jak twoim zdaniem zawieszenie jest dobre w ts i ci wystarcza to lepiej tam nie jedź. ZGRUPOWANIA WÓJCIKA nie są dla ludzi którzy uczą się jeździć tylko dla ludzi, którzy już jeżdżą dobrze i uczą sie jak zrobić by jeździć szybciej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie napisałeś że to ts tylko że to enduro. TS to motorower a nie enduro. A jak twoim zdaniem zawieszenie jest dobre w ts i ci wystarcza to lepiej tam nie jedź. ZGRUPOWANIA WÓJCIKA nie są dla ludzi którzy uczą się jeździć tylko dla ludzi, którzy już jeżdżą dobrze i uczą sie jak zrobić by jeździć szybciej smile.gif

O czym Ty mowisz teraz ? Do mnie to jest ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS to motorower a nie enduro.

 

 

tylko ze on ma 125... jak dla Ciebie 125 to motorower to ty tak samo masz motorower...> !

 

 

pomyslcie ze nie wszytskich stac/lub rodzice pozwalaja kupic wyczyna... takze pomyslcie troche... a najbardziej eloelo i enduro-bubbaa,

 

nie rozumiem o co wam chodzi, organizatorzy sie zgodzili to o h*j wam chodzi.

 

szlak mnie trafia jak czytam takie cos...

 

 

Maly_PMI jedz nie przejmuj sie co oni o tym pisza, liczy sie dobra zabawa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne do kogo , ale wazne ze bubba ma racje

Zajebiscie, ze sie z nim zgadzasz ale w czym ? O co mu chodzi dokladnie ? Ze TS to motorower a nie enduro ? Ktora TS ?

Fajnie sie od Was nieraz cos dowiedziec :biggrin:

 

Ci ktorzy pitola, ze zawieszenie w DR 350 dobrze sobie radzi na torze to niech nie gadaja, ze w TS sobie nie poradzi. Bo duze brawa dla tych ktorzy tak stwierdza :clap:

 

Dzwonilem do nich i nie mieli zadnych przeciw wskazan a mowilem, ze bede na TS125R.

To jest oboz dla juniorow a nie "wymiataczy" ...

Te 100zl mozna zaplacic na miejscu, ale trzeba byc w poniedzialek na 10 juz tam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...