Skocz do zawartości

Moto Bazar Wa-wa


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, widziałem, nawet zakupy zrobiłem. Motobazar nieróżni się niczym od poprzednich. Ci sami wystawcy, nawet stoiska mają w tych samych miejscach. Zawsze warto pójść, zawsze coś się wyszpera. Sam spacer między stoiskami w typowo motocyklowej atmosferze ma swój urok.

UWAGA!!! Ponieważ są prace drogowe przy Puławskiej, wjazd na teren motobajzlu od ul. Poleczki.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często i gdzie w warszawie odbywają się takie bazary ?

Motobazar Warszawski jest stałą, cykliczną imprezą.

Odbywa się ostatnio zawsze na terenach toru wyścigów konnych Służewiec. Najbliższy termin to wrzesień. Podaję link do ich strony. Tu znajdziesz więcej informacji.

http://www.mototarg.pl/terminarz.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja byłem na moto bajzlu w wawie w sobote straszna bieda do weteranów zero orginałów oprócz jednego simsona avo, bmw i junaka widziałem jednego urala z koszem dziadostwo i kaśkie nic specjalnego zadnego dniepra ani emki te same twarze sprzedawców a za niektóre czesci to cenili sobie jak żyd za matkie np. za klin do kopniada do dniepra 7 złoty oczywiście klin bez nakrętki któro można było dokupić za 2,50 a niektórzy to cenili nawet po 10zł do japonii gratów sporo ale tej nowszej bo do starszej to tez bieda np. do suzuki gs 750 to tylko mieli pompe hamulcowo tylno i lampe stop oraz kierunki a tak ogulnie to jak zawsze ciasnota i trzeba było uwarzac zeby ktos z tyłu albo z przoduni nie rozjechał tam najlepszy interes to mają sprzedawcy piwa i jedzenia oni to mają lux cały czas kolejki jak nie po browar to po jedzenie i oni to mają zarobek. Widzałem tez przed bramą wjazdową dniepra który miał założony centralny gażnik od malucha.Rozmawiałem z bratem właściciela tego dniepra to mówił że ma podobne osiągi jak i spalanie co na gaznikach orginalnych a najlepsze było doprowadzenie paliwa z gaznika do cylindrów gdyz pod gaznikiem zauważyłem zwykły tak zwany trójnik od wody :) którego mozna znaleśc u kazdego w domu .

 

 

Takie bazary odbywaja sie co roku w Wawie na służewcu a w roku to jest ich chyba z 5 dokładnie niewiem teraz bedzie chyba w sierpniu albo we wrzesniu hehe niema jak to moto bazar w łodzi pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuryga, to Ty chyba byłeś w sobote wieczorem i niewiele widzialeś. Ja tam byłem w sobote i w niedziele od samego rana, rusów było dużo i to nie skundlonych, troche było oryginalnych moto (weteranów), wiecej niż Ty wymieniłeś.

 

Piszesz tak jakbyś nigdy po giełdach motocyklowych nie jeździł, sprzedawcy się cenia, ale zawsze możesz potargować cene, a jak nie odpowiada to poszukaj lepszych cen, w końcu do wyboru, do koloru tam jest gratów, tylko trzeba dobrze szukać i gadać.

 

Aha i może zadbaj o pisownię, bo piszesz jakbyś miał 16 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie bylem ale znajomi mowili ze lipa straszna

 

 

tak jak ostatnio.

 

jak chcesz moge ci przeslac z poprzedniego,

 

nawet tomek kulig ma zdjecie przy "rolniku" :buttrock:

 

(przy okazji) przyszlam specjalnie mu zrobic

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj blad :)

moze sie nie obrazi :icon_question:

 

czarny co ma znaczyc te lomatko?

Kurcze mogę zadać pytanko ?

Dlaczego wszystkich piszesz z małej litery ?

 

Ja się nie obrażę. Ale dlaczego ??

 

To było z wrażenia :banghead:

 

POZDRO

Edytowane przez Czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...