Skocz do zawartości

Polska reprezentacja pilkarska na MS Niemcy


prezes62
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów-kibiców pilki noznej !

Tak sobie mysle ze wielu z was wybierajac sie do Germani na mecze ,bedzie szukac noclegu na trasie, badz tez bezposrednio w okolicach Hannover´u, na baze wypadowa.

Otóz spiesze doniesc ze w 30890 Barsinghausen, miescie bazy naszych na Mistrzostwa Swiata powstala cala wioska namiotowa z wszelkimi wygodami na 500 osób a takze przy niej bedzie mozna w duzej hali ogladac na 3 ekranach mecze na zywo, popijac Tyskie i sluchac co wieczór innego zespolu muzycznego live. calosc stoi w centrum na terenie ASB( sluzba medyczna) i jest oddalona od autostrady A 2 10 km , koszty jak na Niemcy niewielkie bo 15 Euro ze sniadaniem.

Moze brzmi to troche jak reklama ,ale jakby sie miala komus ta informacja przydac, to sie beda wszyscy tutaj cieszyc, bo nawet miasto jest w bialo-czerwonych kolorach i nastroju, nastawione na polskich kibiców :bigrazz:

Gdyby co to jestem od wtorku tez na miejscu, kibicuje oczywiscie naszym i sluze rada.

Polska gooola ! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam.Nie chce wywołać wojny ale chyba nie ma sensu wogole wyjezdzac, bo po co wracac na nastepny dzien ze spuszczona głową. Szkoda paliwa na naszych "piłkarzy". Wiem ze wszyscy by chceili zeby nasi wygrali, ja tez i nasi reprezentaci tez, ale co z tego jak oni grac nie potrafią. Znowu wszyscy sie beda poniecac skrótami z Wemblay (czy jakos tak) a i tak dostaniemy po dupie jak zawsze.

Polska druzyna wygrawa tylko te mecze które nie maja znacznia i nic im nie dają. Kazdy mecz który coś znaczy lub mozna coś zyskać jak - to oni sie poniecają za bardzio i zazwyczaj dupa blada.

Poprostu nasi gwiazdorzy napinają w TV, lansują sie ja mogą,a tu nie o to chodzi-trzeba trenowac a nie włosy farbowac.

 

 

ps.

przepraszam wszystkich kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja Mycior!! Nasza reprezentacja to pseudo gwiazdeczki. Prawie wszyscy więcej grają w reklamach niż na boisku. Banda pseudo pięknisiów, klonów "Beckhama". A jak patrzę na Majdana i tej jego wybryki i lansowanie się z Dodą, to ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mili panstwo a gdzie troche optymizmu i powiedzenie Polak potrafi :notworthy:

W koncu to mistrzostwa swiata blisko Polski i calosc nie zamyka sie tylko do naszej druzyny, tak przez was nielubianej :D

Tutaj w Niemcowni ,po prostu czuje sie narastajaca atmosfere zwiazana z zabawa w pilke niekoniecznie polska i to jest pocieszajace, mimo wszystko jestem za naszymi ,bo komu mam kibicowac, a jak im pójdzie to juz inny temat. Póki co mimo wszystko ladnie sie prezentuja nawet w niebieskich strojach (Wolfsburg).

Jakby co to dalej sluze pomoca na miejscu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi Kibice w morde, ale jakby nasi doszli do Ćwierćfianału lub dalej to wtedy będą latać z Polską Flagą po mieście, załamka Panowie, załamka :D

Nie ma co się przejmować innymi. Ja od paru dni mam tylko jedno w głowie :notworthy: Na stadiony niemieckie mnie nie stać, ale przynajmniej bilety do Multikina zakupiłem i w niezłej atmosferze mecz z Ekwadorem się obejrzy :buttrock::D:D Koszulkę jeszcze muszę wyprać żeby się dobrze prezentować :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...