Skocz do zawartości

Blokady w Hondzie MBX80


Damiano_2013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dyfuzorze są jakieś półksięzyce wspawane czy cuś. Byś musiał dyfuzor rozciąć po spawach, wywalić cały środek i zpowrotem pospawać tam gdzie przeciołeś. Na module prawdopodobnie też jest blokada. W tylnym tłumik również jest cosik wstawione, tylko demontaż tego wnętrza spowoduje głośną prace wydechu. No i membranki. Ale nie wiem czy warto odblokować MBX bo to i tak nie pojedzie. Lepiej tak sobie pojezdzij i kup coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dyfuzorze niczego takiego nie ma oczym piszesz wiem bo juz kiedys roacinalem go jedynie są przegrody w tylniej części tlumika może tak jest W MTX bo wiele osób pisze ze w tym modełu jest coś takiego.

 

A o te blokady chce się dowiedzieć bo mój MBX wkręca się tylko do 7,5tys. obrotów i zaczyna przerywać i dalej się nie chce wkręcić na obroty. Wymieniłem już gaźnik i nic nie dało i nie wiem co dalej robic.

Myśle że wina leży w jakieś blokadzie i przypuszczam ze na module i nie wiem jak zdjąć z niego ta blokade.

 

A może to wina czegoś innego jeśli tak to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie tego sie chciałem dowiedzieć. Jeżeli wkręca tylko 7,5tyś to jest na 100% blokada na module. NIe wiem jak w MBX ale w DT(sprzety są bardzo podobne w budowie) w module jest taki kondensator i wystarczy tylko zmostkować jego "nóżki". Nie wiem jak wyglada modół w MBX.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest w tym problem ze ten moduł jest zalany jakimś świństwem i nawet jeśli bym chcial to i tak nic nie zrobie. Przesyłam jeszcze link zdjecia za wiele na nim nie widać ale bedziesz miał chociaz pogąd jak on wygląda. http://img63.imageshack.us/my.php?image=no...stycz0049hm.jpg

 

 

Może ktos kiedyś zdejmował blokade z modulu w MBX-sie? Jeśli tak to posze nich napisze jak sie to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...