Skocz do zawartości

TIRY NA TORY!!!


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie zrozumcie mnie zle, nie chce nikogo obrazic ani nie kieruje do nikogo personalnie tej wypowiedzi, ale powiem tylko, ze moim zdaniem ktos, kto jest ch**em na drodze, "uczy" innych i uwaza wszystkich dookoła za cioty nie umiejące jeździć (bo jadą 90 a nie 140 km/h) nie jest w moich oczach indywidualistą o odmiennych poglądach :icon_eek:

szanujmy się na wzajem na drodze a wszystkim nam będzie łatwiej!

pozdrawiam

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Pawel, tez bylem kiedys taki nerwowy jak ty :icon_twisted: ale mi przeszlo :buttrock:

 

na tym forum (nie piszcie tylko: jak sie nie podoba...) nie ma miejsca dla indywidualistow wyrazajacych w sposob zdecydowany swoje odmienne od wiekszosci zdanie, jeszcze tego nie zauwazyles? tu panuja zrownowazone opinie na temat kolegow policjantow na motocyklach i kierowcow tirow grzecznie ustepujacych drogi innym... wez lepiej swoje zielone cudo i idz pozapierdalac troche - od razu lepiej sie poczujesz :icon_twisted:

 

pees.

tylko nie lataj na gumie, bo sie doigrasz :biggrin: :icon_mrgreen:

pozdro600

 

byc moze ty jestes przyzwyczajony do komuny i ci sie to bardzo podoba, ja jednak wole jak ktos ma swoje zdanie a nie zapie**ala tak jak inni i cieszy sie z tego ze jest w jednym stadzie

 

wzialem swoje zielone cudo i pozapierdalalem troche i poczulem sie lepiej

 

p.s nie latam na gumie bo nie umie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...