Skocz do zawartości

Poznań - kilka pytań odnośnie egzaminu ( egzamin w Poznaniu )


Boatman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niby tak ale mi na kursie nic nigdy o niej nie powiedzieli...i przychodze dzisiaj na ten egzamin, i ten egzaminator do mnie czy znam regulamin i trase, a ja mu na to, jaką trase, on mi wtedy że po co w ogóle tu przyszedłem itp, że na kursie się powinienem nauczyć trasy na pamięć, że co ja sobie w ogóle myśle itp

Edytowane przez micza 125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale mi na kursie nic nigdy o niej nie powiedzieli...i przychodze dzisiaj na ten egzamin, i ten egzaminator do mnie czy znam regulamin i trase, a ja mu na to, jaką trase, on mi wtedy że po co w ogóle tu przyszedłem itp, że na kursie się powinienem nauczyć trasy na pamięć, że co ja sobie w ogóle myśle itp

 

spox, oni są teraz bardzo zestresowani o swoje posady i pewnie musiał na kimś sie wyładować :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ja mam egzamin 8 06 czyli za tydzień.też nic nie słyszałem o stałej trasie egzaminu.jak to jest z tymi kierunkami na placu w poz.

pozdrawiam

:icon_mrgreen:

 

w sumie najlepiej zapytać przed egzaminem, bo czasem to zależy tylko od egzaminujacego (ja tak miałem jak zdawałem na B), a w sumie nigdy nie zaszkodzi je właczyć, w końcu to nie takie trudne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa na A jest stała jak pisał Unicron:

Trasa jest jedna i jest podana w gablocie w WORDzie. Tzn. Wilczak - Słowiańska - Mieszka I - Serbska - Wilczak. Czyli w sumie pikuś.

 

Ale czasami ją skracają:

z wilczaku w prawo w szelągowską i potem w prawo w serbską (ja tak jechałem bo było zimno - 1 grudnia)

albo

z słowiańskiej w prawo w murawę i w prawo na rondzie w serbską

 

Pozdrowienia i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jechałem bo było zimno - 1 grudnia

 

zdawales w grudniu?? :icon_twisted:

 

A tak na marginesie, to jakie szkoly w Pozku polecacie? I jak ceny wyglądają aktualnie? BO w koncu znalazłem robotę w której zarabiam więcej niż kasownica z biedronki lub lekarz na stażu, i w 2007 mam zamiaar faken skuter wydać do Żyda i virówke nabyć... :icon_mrgreen:

Edytowane przez vivacee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dajcie namiar na jakąś szkołe gdzie można tym całym Tajfunem pośmigać...

 

Ja robię w bajce (jeszcze mam 20h jazdy) ale egzamin umówiny na 18 lipca. To jest najtańsza szkoła w Poznaniu jaką znalazłem bo kosztuje tu kurs 700zł. Idą też na rękęz teorią (można ją ominąć jak się ma już B, ale i tak trzeba zaliczyć wewnętrzny). Wydają też wcześniej zaświadczenie o skończonym kursie, dzięki czemu mogłem wczesniej sie umówićna egzamin w WORDzie a kurs robić dalej. Co do jakości kształcenia to jest mierna, tzn jestem sam na placu. Instrukcje koesia trwały dosłownie 2min (ale moze dlatego, że juz wczesniej jeździłęm), ale co do etchniki jazdy to czytam forum i porady Tomka Kulika :icon_twisted: W sumie z tego co słyszałem to większość szkół tak zlewa kursantów więc u mnie jedynym kryterium byłą cena. Swoją siedzibęmają na os Wichrowe Wzgórz 18 i przyjmują w pon i czw 15 -17. Plac jest przy technikum łaczności na terenie Posnanii. No i oczywiście jest tajfun suoer moto :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

witam witam

dzisiaj zdałem egzamin kat.A

jak zdacie testy to reszta jest tylko formalnością

ta nowa 8 jest ogromna,uczyłem sie na starej

na slalomie i 8 żadnych kierunków i obracania

powodzenia :buttrock:

 

 

Gratuluje :icon_razz: ja zdaje 18 lipca :biggrin: pewnie teraz juz tak nie oblewają jak kiedyć bo się boją, że ich posądzą o chęć uzyskania łapówki - po ostatniej aferze WORD przechodzi czystki :crossy:

 

Powiedz mi tylko jeszcze jedno( bo to ostatnia niejasność co do placu z mojej strony) jak zaczynasz slalom (to są to 3 słupki tak?) i jak gdyby jeden jest przed ósemką a dwa następne w jej brzuszkach i jak zrobisz skręt za 3 to wjeżdżasz do ósemki?? A jak jest z wyjazdem, wyjeżdżasz też przez slalom czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...