Skocz do zawartości

IX PIKNIK CANTRY 20-23 lipca


orzelek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 20 - 23 .lipca 2006r odbedzie sie juz dziewiata edycja PIKNIKU CANTRY w SULOMINIE k\ Wolina

A jak to jest ten piknik trwa tak długo ????? 23 lipca pracuję :bigrazz: czy to oznacza że stracę, czy jest moze jakiś wyjatkowy dzień :biggrin: najlepszej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ten piknik trwa tak długo ????? 23 lipca pracuję :bigrazz: czy to oznacza że stracę, czy jest moze jakiś wyjatkowy dzień :biggrin: najlepszej imprezy.

 

pija tylko pierwszego dnia, nastepne dwa dochodza do siebie :wink:

 

P.S.

I jak pizza, duzo stracilem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy piknik Country to zwyczajowe miejsce do spotkan motocyklistow? wydawalo mi sie ze przydomek "rocker" nadaje sie motocyklistom z jakiegos powodu, a piknik "kantry" jest jak sama nazwa wskazuje dla WIESNIAKOW... :bigrazz: :biggrin: "czy jest tu jakis wiesniak? tfu... cwaniak mialo byc" :wink:

WALKIE widze ze u ciebie juz tradycja jest ublizanie i obrazanie innych.Piknik Cantry jest ala wszystkich ,a jak tobie wiocha nie odpowiadfa to jedz w innym kierunku do miasta i nie w******j innych.

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WALKIE widze ze u ciebie juz tradycja jest ublizanie i obrazanie innych.Piknik Cantry jest ala wszystkich ,a jak tobie wiocha nie odpowiadfa to jedz w innym kierunku do miasta i nie wkurwiaj innych.

 

Orzel :biggrin: czytaj emotikony (to takie :) :cool: :flesje: ) ktore umieszcza sie zwyczajowo w tekscie by wyrazic jakies emocje, sa one podstawa komunikacji niewerbalnej na czacie ktorego uzywasz :bigrazz: a ktorego oprocz stawiania dosc koslawo literek :)) jak widac za bardzo uzywac nie potrafisz :wink:

Jak juz sie tego nauczysz, to przeczytaj jeszcze raz ten tekst ZE ZROZUMIENIEM, zaoszczedzi ci to nerwow, wk.......a i czegokolwiek co Ci jeszcze dolega ;) Byc moze wtedy rowniez nauczysz sie czerpac przyjemnosc z pisania i zabawy slownej na czacie jak robia to inni... :wink:

 

wiecej poczucia humoru, wiesniaku :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kopernikos lecisz w tym roku autkiem??? Bo z niego to lepszy widok na zalew jest :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

No baaaa!!!!

 

pewnie że jade ale nie wiem jeszcze czym

 

Ale jak autem to już nie walimy po dachu mojego chrysa bo mi juz beton na drzwiach odchodzi :buttrock: :buttrock: hehehe

 

Ale jade na 100% bo imprezka zajefajna

 

Szac-un

 

Los Kopernikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta impreza jest kolejną do zaliczenia w moim kalendarium wyjazdowym... co roku zabawa na maxa...

Ale jak autem to już nie walimy po dachu mojego chrysa bo mi juz beton na drzwiach odchodzi hehehe
jak cos to gdzieś mam jeszcze worek gipsu... moze lepiej sie bedzie trzymał?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawna zaczęłam się interesować światem motocykli, ale w Pikniku Cantry staram uczestniczyć już od kilku lat. W zeszłym roku byłam z moim lubym naszym MW 750 i zabawa była przednia.

A tak z innej beczki, to w szkole w Ładzinie k. Wolina, 24 czerwca br. organizowany jest piknik, charytatywny - szkoła jest społeczna. Miałby ktoś chęć podjechać i pokazać dzieciakom kilka maszyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od niedawna zaczęłam się interesować światem motocykli, ale w Pikniku Cantry staram uczestniczyć już od kilku lat. W zeszłym roku byłam z moim lubym naszym MW 750 i zabawa była przednia.

A tak z innej beczki, to w szkole w Ładzinie k. Wolina, 24 czerwca br. organizowany jest piknik, charytatywny - szkoła jest społeczna. Miałby ktoś chęć podjechać i pokazać dzieciakom kilka maszyn?

Milo powitac nowa AMAZONKE na forum.Jezeli czujesz ze pociagaja cie motocykle i ludzie z nimi zwiazanymi to masz calkiem blisko 10 km do Wolina a tam ORZELEK tel.601550722 lub 0913261334.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo powitac nowa AMAZONKE na forum.Jezeli czujesz ze pociagaja cie motocykle i ludzie z nimi zwiazanymi to masz calkiem blisko 10 km do Wolina a tam ORZELEK tel.601550722 lub 0913261334.

 

Dziękuję za miłe powitanie. Jedzie ktoś z okolic Wolina na zlot junaka do Szczecina?

Podrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...