Skocz do zawartości

IX PIKNIK CANTRY 20-23 lipca


orzelek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 20 - 23 .lipca 2006r odbedzie sie juz dziewiata edycja PIKNIKU CANTRY w SULOMINIE k\ Wolina w pieknej malowniczej kotlinie nad zalewem szczecinskim w miejscu znanym BRACI MOTOCYKLOWEJ.

Z roku na rok przybywa gosci w postaci klubow,grup motocyklowych w ilosci kilkaset.Ponadto jak zawsze wystepowac beda zawodowe zespoly CANTRY z USA Niemiec Polski itp.Przez okres czterech dni dla kazdego cos milego,lacznie z PARADA motocykli na kierunku Wolin-Miedzyzdroje co stalo sie juz tradycja.Komandorem ds.Motocykli i Samochodow jestem Ja (ORZELEK) moj tel.601550722. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac czekalem na informacje na temat tej imprezy. Mielismy okazje w tamtym roku odwiedzic Suomino i byl to jedno z lepszych spotkan przy ognisku i duzej ilosci piwa. Ja juz wpisalem ta date w moj kalendarz imprez.

Kopernikos lecisz w tym roku autkiem??? Bo z niego to lepszy widok na zalew jest :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernikos lecisz w tym roku autkiem??? Bo z niego to lepszy widok na zalew jest :bigrazz: :wink: :wink:

mozna tez w nim pospiewać beztrosko, w razie nagłej potrzeby :biggrin:

 

mnie również pasuje ten termin, do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny prawdziwy Piknik Country jest w Mrągowie. Jak co roku ostatni weekend lipca. U nas również bardzo duża parada motocykli i samochodów...

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny prawdziwy Piknik Country jest w Mrągowie. Jak co roku ostatni weekend lipca. U nas również bardzo duża parada motocykli i samochodów...

No juz nie chwal sie tym Mragowem-co stare to juz sie przezywa, stawiac na NOWE,a w Sulominie Piknik Cantry rozkreca sie na dobre tym bardzioej ze w poblizu nic podobnego sie nie organizuje.i chyba to dobrze.Odbywa sie on w obsadzie miedzynarodowej przy kilkutysiecznej widowni.Puki co zapraszam Cie do siebie i badz naszym GOSCIEM. a ;otem mozesz slawic imie nasze. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz nie chwal sie tym Mragowem-co stare to juz sie przezywa, stawiac na NOWE,a w Sulominie Piknik Cantry rozkreca sie na dobre tym bardzioej ze w poblizu nic podobnego sie nie organizuje.i chyba to dobrze.Odbywa sie on w obsadzie miedzynarodowej przy kilkutysiecznej widowni.Puki co zapraszam Cie do siebie i badz naszym GOSCIEM. a ;otem mozesz slawic imie nasze. :biggrin:

Jak to nie ma nic "podobnego" organizowanego wlaśnie ze jest moze nie jest to zwiazane z motocyklami aczkolwiek pojawiaja sie rowniez i motocykle co roku w Pyrzycach jest organizowany zlot ciezarowek ponoc zacna imprezka i cieszy sie coraz wiekszym powodzeniem to tyle

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy piknik Country to zwyczajowe miejsce do spotkan motocyklistow? wydawalo mi sie ze przydomek "rocker" nadaje sie motocyklistom z jakiegos powodu, a piknik "kantry" jest jak sama nazwa wskazuje dla WIESNIAKOW... :bigrazz: :biggrin: "czy jest tu jakis wiesniak? tfu... cwaniak mialo byc" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy piknik Country to zwyczajowe miejsce do spotkan motocyklistow? wydawalo mi sie ze przydomek "rocker" nadaje sie motocyklistom z jakiegos powodu, a piknik "kantry" jest jak sama nazwa wskazuje dla WIESNIAKOW... :wink: :bigrazz: "czy jest tu jakis wiesniak? tfu... cwaniak mialo byc" :wink:

Ty cwaniak nie cwaniakuj tylko mysl jaki sprzet kupic na nastepny sezon do katowania po lesie ja juz mam upatrzony tylko trzeba fundusze zebrac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam upatrzony tylko trzeba fundusze zebrac :biggrin:

ja wiem ze czaisz sie na uralca a wiem przypadkiem gdzie takowy stoi za calkiem nieduze pieniadze ;]

 

a co do wiesniakow to ja jestem ze wsi i pewnie pojade ;]

Edytowane przez Magda_Z_Tanowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze czaisz sie na uralca a wiem przypadkiem gdzie takowy stoi za calkiem nieduze pieniadze ;]

 

a co do wiesniakow to ja jestem ze wsi i pewnie pojade ;]

No Ty to powiniennes, bo oprocz wygladu to nawet motór masz wiejski... :bigrazz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...