Skocz do zawartości

Simson s-51 problem


pocisk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam maly problem jechalem sobie spokojnie wzucilem 4 bieg przejechalem kawalek i zgasl mi sprawdzalem czy moze swieca ale jednak nie. Czy to moze byc cewka pod bakiem jest to zaplon elektroniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego d8-vid wszytko fajnie, ale co ma piernik do wiatraka. Przeciez jest napisane, ze nie ma iskry. A jakos nie bardzo rozumeim jaki jest zwiazek iskry z gaznikiem. Ale mniejsza o to :D

 

Ja powiem za Ernestem pierwsze sparwdz cewke pod bakiem. Najlepiej od kogos pozycz i podmien na chwile. Jesli iskry dalej brak, to trzeba szukac dalej. Poki co sparwdz to. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego d8-vid wszytko fajnie, ale co ma piernik do wiatraka. Przeciez jest napisane, ze nie ma iskry. A jakos nie bardzo rozumeim jaki jest zwiazek iskry z gaznikiem. Ale mniejsza o to :D

 

Ja powiem za Ernestem pierwsze sparwdz cewke pod bakiem. Najlepiej od kogos pozycz i podmien na chwile. Jesli iskry dalej brak, to trzeba szukac dalej. Poki co sparwdz to. Pzdr.

 

Upsss... sorka ;p przeczytalem tylko pierwszy post a tam nic nie bylo ze nie ma iskry.

 

Jezeli nie ma iskry to wykrec cewke pod bakiem i zaloz inna (12V). Jezeli umiesz to nie musisz wykrecac. Wystarczy sprawdzic miernikiem czy wszytko gra. Watpie zeby to byla wina zaplonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dotarlem do awari koles zanim go kupilem mial robiona instalacje od podstawa i tak zmontowali ze zdusili kabel sygnlowy od zaplonu do modulu i ze przetarl i dlatego nie bylo iskry bo czujnik odbieral sygnal ale nie podawal na modul i modul nie podawal na cewke bo nic nie widzial dzienkowka wszystkim pozdro :D dzienki za wspolprace :D a i z dodzinke przetym tankowalem do pelna i gaznik jest ok wyregulowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest , elektronic nie ma kondensatora ...

Jak już wcześniej pisali powinieneś sprawdzić cewkę pd bakiem, ale zanim to zrobisz, to w 100% upewnić, się czy to nie jest wina świecy....jeżeli inna świeca ma iskre to problem z głowy, a jeśli nie to trzeba sprawdzić cewkę :buttrock: pozdro i powodzenia :buttrock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...