Skocz do zawartości

Simson s51 skrzynia biegow...


bugoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam dokladnie 2 problemy ale zaczne od skrzyni. Niedawno po prostu jak zawsze chciałem wrzucic 1, niby wszytko ok, nacisnąłem wajche ale zamiast wskoczyc na 1 wajcha tak jakby przeleciała mi dalej. Nie wiem jak to dokladniej wytłumaczyc. No i teraz nie moge wrzucic ani 1 ani 2 :D . Przy odpalonym silniku tez zadnego nie łapie. Co sie mogło stać? Drugi problem jest taki że czasem kiedy jade i włączam sprzęgło żeby np. zachamowac Simek po prostu zaczyna gasnąć tak jakbym wyłączył kluczyk. Kiedy to sie dzieje w wężyku paliwa pojawia sie w ciul bąmbelków ktore idą do góry. Też nie wiem jaka jest tego przyczyna:D z góry thx :D . Co do skrzyni to kiedy odkręcilem pokrywe to sytuacja miała się mniej wiecej tak jak na obrazku. czyli to zaznaczone na czerwono nie znajdowało sie w tym miejscu gdzie powinno, a tam gdzie wskuzuje to strzałka:D sory za takie ogolne gadanie ale sie nie znam za bardzo:DPIC

Edytowane przez bugoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sprawdź czy ten wodzik, ktory jest zaznaczony na rysunku nie pękł tam przy sróbce mocującej go do silnika. Ja jak mialem simka to srobka byla pospawana i potem pekła i tez nie moglem wrzucac niektorych biegow. Jak to nie to to moze byc wina wałeczka w skrzyni, tak jak u mnie, biegi mi wyskakiwały i niedało sie jezdzic. Wymieniłem waleczek, kupiłem nowy wodzik i wszystki biegi legancko cykają:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...