Skocz do zawartości

BURAK


Rekomendowane odpowiedzi

Rzemol, czytając twoją odpowiedź zgadzam sie z tobą w 90 no moze 95%.

 

Chcę tylko podkreslić że chodzi mi oto że nie ważne czym jedziemy, zawsze trzeba mieć rozsądek.

Przyznam sie ze tez czesto przekraczam predkosc, ale dodam ze motocyklem robi sie to o wiele latwiej i czesciej niz samochodem.

 

O ile poza miastem czuję sie bezpieczny i odkrecam, to w miescie kazdy samochod traktuje jak potencjalne zagrozenie. Takie podejscie do aut powoduje ze trudniej nas zaskoczyć, i mniej denerwujemy sie na buraków w Me (oczywiscie trąbie na kazdego pajaca jak odwali numer, co by sie chociaż wstydu najadł).

 

pozdrawiam bluesowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, bekriss, źle to ja robię już jadąc powyżej 50km/h więc... ale nie myśl sobie o mnie źle, staram się mieć świadomość tego, czego jeszcze nie umiem. na kierunki zwracam co raz większą uwagę. dzisiaj już włączałem(?) :biggrin:

co do rozmowy - nie odmawiajmy innym, co nam miłe!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzemol, czytając twoją odpowiedź zgadzam sie z tobą w 90 no moze 95%.

 

Chcę tylko podkreslić że chodzi mi oto że nie ważne czym jedziemy, zawsze trzeba mieć rozsądek.

Przyznam sie ze tez czesto przekraczam predkosc, ale dodam ze motocyklem robi sie to o wiele latwiej i czesciej niz samochodem.

 

O ile poza miastem czuję sie bezpieczny i odkrecam, to w miescie kazdy samochod traktuje jak potencjalne zagrozenie. Takie podejscie do aut powoduje ze trudniej nas zaskoczyć, i mniej denerwujemy sie na buraków w Me (oczywiscie trąbie na kazdego pajaca jak odwali numer, co by sie chociaż wstydu najadł).

 

I o to chodzi, zgadzam się z tobą całkowicie

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...