Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema i pozdro dla wszystkich. urodzilem sie w szczecinie, mieszkalem na jagielly ,a potem na wojska polskiego kolo hotelu gryf ,a teraz mieszkam dalej i zawsze wspominam te czasy z tamtych lat . na wakacje wybieram sie do szczecina oczywiscie ( motorem ) i odwiedze stara ekipe :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich w ten styczniowy dzionek. Zapewne wielu z was tez już nie może doczekać się wiosny:) Ja tym bardzie bo w garazu stoi moto jeszcze nie jezdzone przeze mnie (zima zła:(). A tak coś o sobie...

 

Przygoda z jednośladami zaczeła sie w podstawówce oj dawno to bylo...Najpierw motorynka( a jak!) nówka, która garazowała razem z nową ETZ 250 brata, Którą mu jako małolat podkradałem i ukradkiem jeżdziłem:)ledwie do ziemi dotykałem hihih, ale dałem radę i tak oto zaczęła sie przygoda z ETZ250. kupiłem jedną etkę, pożniej byla druga (fajne wspomnienia, naprawdę dobre motorki, wielu z was na bank etkami śmigało). Po MZtkach no chyba z 10 lat przerwy.....aż do momentu gdy zobaczyłem Fazera 600...kupiłem, pojeżdziłem, przypomniało się co nieco...no i teraz FZS 1000 stoi.....byle do wiosny Panie i Panowie. Po szczecinie często śmigam:) mazi Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich;) Jestem całkiem zielony w sprawie motocykli ale po tym jak kolega dał mi się przejechać swoją hondą cbr 600 f3 z 1998 roku strasznie mi sie to spodobało i chyba zamienie 4 koła na 2;) pewnie nie raz bede prosił kolegów z forum o pomoc;) Witam serdecznie wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajda z jazdy jest niesamowita. do tej pory mialem(w sumie to dalej go mam i chetnie zamienie na 2 kola ) passata z silnikiem vw motorsport ABF i wydawalo mi sie ze te 150KM ktore ma niezle ciagnie... ale motocykle to jest to... tego trzeba sprobowac;D

Edytowane przez dzieciol107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Chciałbym się przedstawić. Mam na imię Grzesiek. Mieszkam w Nowogardzie, mam 38 latek. Dopiero w tym miesiącu stałem się posiadaczem motocykla, choć prawko mam od 20 lat. Jeżdżę Kawasaki Eliminatorem 252 z 1997 r. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...