Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero trafiłem na to forum a na moto śmigam od sierpnia tego roku

narazie tylko pojemnosc 125 bo wiek na wiecej nie pozwala :D

jeszcze spokojnie mozna smigac, prawie codziennie jeżdze, dzisaij 50km mam nadzieje ze bedzie wiecej wytrwałych :banghead:

 

Witaj na forum!

Wytrwałość to każdy praktycznie ma, ale bywaja warunki pogodowe nie sprzyjające.Najlepiej wiedzą o tym doświadczeni już motocykliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie

wszystkich forumowiczow, zapalencow, osoby u ktorych w zylach plynie pb zamiast krwi, osoby chore na ta nieuleczalna chorobe zwana motocyklizmem.

Motoryzacja w glowie siedzi mi od zawsze, natomiast motycyklizm pojawil sie jakis czas temu, a sen ma sie spelnic w styczniu podczas momentu kupna xj-ty (najprawdopodoniej).

Pozdrawiam goraco wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

jestem KASIA ;)

przeczytałam sobie wasza stronke i mysle ze pogadanki z wami beda miła odskocznia od szarosci dnia codziennego ,a w przysłym sezonie mam nadzieje bawic sie z wami na wsolnych wyjazdach .

pozdrawiam KASIA

 

witamy kolejną kobietke w gronie motocyklistów :) :P :P witaj Kasiu :buttrock: :icon_razz: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WITAM BRAC

 

co po latach w swiecie motorowym tego miasta?

Coś się dzieje czy starzy dobrzy wymarli i poszli na emeryturkę a mlodziez nie potrafi sie już bawic?

BARTEL

 

 

Spoko Bartel!! Stara gwardia zyje!!!!! I sie bawi!!! ( a ten wielki powrot to skad???) zmartchwystales??? Rusty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bartel!! Stara gwardia zyje!!!!! I sie bawi!!! ( a ten wielki powrot to skad???) zmartchwystales??? Rusty :icon_biggrin:

 

 

Witaj Rusty...

Byłem pewien ze wszyscy tu umarli, ale na małolatów nie mozna liczyc, nawet nikt sie nie przywitał.......

Smutne towarzystwo

 

Tobie wielkie dzieki

 

Powrót do zycia (rozwód) i swiata (Szczecin).. teraz moto i jazda...... Spotkamy się gdzieś na trasie :bigrazz: lub nie tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nikt w tym czasie nie był na forum gdy się przywitałeś:icon_twisted:

A stara gwardia żyje i ma się dobrze a nowa gwardia - różnowiekowa daj sobie jakoś radę.

No to siemanitos.Witaj wśród ludzi kochających dwa koła:) :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze drogi szczecińskie opanowały kobiety :notworthy: - to mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrze ze wróciłem, jeszcze tylko jakiś fajny "plecak", wiosna i pełnia szczęścia

 

 

Witajcie dziewczyny

Bartel

Edytowane przez bartel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze drogi szczecińskie opanowały kobiety :) - to mi się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrze ze wróciłem, jeszcze tylko jakiś fajny "plecak", wiosna i pełnia szczęścia

Witajcie dziewczyny

Bartel

 

Nie zpełnie opanowały drogi ponieważ znaczna część motocyklistów jednak to mężczyźni, aczkolwiek w Szczecinie jest już nas z dnia na dzien coraz więcej.

Jak dobrze się rozgladniesz to plecaków jest zawsze sporo chetnych. Nawet kkasik cos pisala ze chcetnie by z kims na plecach polatała:)No w kazdym razie sezon coraz bliżej.

Witaj bertel

P.S. Czy to bartel od imienia Bartek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...