Skocz do zawartości

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem tyle że spycjalnie mamy być wcześniej bo ktoś chce zrobic małą próbę z naszymi motocyklami.

 

P.S.

Nasza tzn moja ekpia wymiękła i teraz nie wiem co robic czy mam przyjechać sam?? :bigrazz: Kurcze...

Przyjedź choćby sam.Jest okazja do poznania się w realu a nie tylko na forum.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle że spycjalnie mamy być wcześniej bo ktoś chce zrobic małą próbę z naszymi motocyklami.

Jak wczesniej przyjedziemy to teren nie bedzie jeszcze tak rozryty i mniej piachu. Co do proby, to ja wole ograniczyc manewry po piachu do minimum, wiec na probie albo bede lecial na piehote albo dosiade sie do jakiegos enduro albo bede obserwowal z boku i uczyl sie przez wyobraznie.

 

Nasza tzn moja ekpia wymiękła i teraz nie wiem co robic czy mam przyjechać sam?? :bigrazz: Kurcze...

 

Pewnie ze sam przyjedz, ja tak bym zrobil, poznasz fajnych forumowiczow. Poza tym jest jeszcze sporo czasu do soboty wiec moze zmontujesz ladna grupe...

Jesli sa forumowicze ktorzy przyjezdzaja na Lednice bez motocykli to takze dajcie znac - spotkamy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo krytyczny stosunek do kleru, kosciola jako instytucji a takze jako wspolnoty ale z checia bym przyjechal bo O.Góra to wyjatkowa i bardzo pozytywna postac. byc moze dostrzegl bym tam troche inny obraz Kosiola niz ten ktory ostatnimi czasy bylo mi dane ogladac. nie wiem tylko czy czas pozwoli :/

 

ps bedzie tam troche miejsca do gumowania i palenia laka? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo krytyczny stosunek do kleru, kosciola jako instytucji a takze jako wspolnoty ale z checia bym przyjechal bo O.Góra to wyjatkowa i bardzo pozytywna postac. byc moze dostrzegl bym tam troche inny obraz Kosiola niz ten ktory ostatnimi czasy bylo mi dane ogladac. nie wiem tylko czy czas pozwoli :/

 

ps bedzie tam troche miejsca do gumowania i palenia laka? ;-)

Przyjeżdżaj.Zobaczysz glebę Michała :bigrazz:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza potrwa zapewne do póżnych godzin nocnych, wiec jeżeli moge to polece wam tani nocleg u mojego serdecznego kumpla który ma gospodarstwo agroturystyczne niedaleko "RYBY" w miejscowości Waliszewo jest dokładnie po drugiej stronie jeziora lednickiego, jezdnią bedzie około 8 km nocleg w domkach ( jesli beda wolne ) lub w we własnych namiotach jest miejsce na forumowe ognisko itp. Szymon bo tak ma ów kolega na imię jest od lat zapalonym motocyklistą i świetnym mechanikiem a zatem bedzie o czym porozmawiać , a pechowcy mogą liczyć na pomoc techniczną. Jeżeli zdoła uczestniczyć w paradzie pod rybą poznacie go po bordowym SUZUKI GS 850L . lecz jeśli nie da rady dojechać to podaje jego numer 609 988 352.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżaj.Zobaczysz glebę Michała :)

 

niestety dzis rozbilem sprzeta :icon_mrgreen: wiec czeka mnie sporo roboty przez weekend - trzeba go na poniedzialkowy trening doprowadzic do stanu uzywalnosci. zatem gleby nie zobacze :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza potrwa zapewne do póżnych godzin nocnych, wiec jeżeli moge to polece wam tani nocleg u mojego serdecznego kumpla który ma gospodarstwo agroturystyczne niedaleko "RYBY" w miejscowości Waliszewo jest dokładnie po drugiej stronie jeziora lednickiego, jezdnią bedzie około 8 km nocleg w domkach ( jesli beda wolne ) lub w we własnych namiotach jest miejsce na forumowe ognisko itp. Szymon bo tak ma ów kolega na imię jest od lat zapalonym motocyklistą i świetnym mechanikiem a zatem bedzie o czym porozmawiać , a pechowcy mogą liczyć na pomoc techniczną. Jeżeli zdoła uczestniczyć w paradzie pod rybą poznacie go po bordowym SUZUKI GS 850L . lecz jeśli nie da rady dojechać to podaje jego numer 609 988 352.

Dzięki Marcyś za namiary na Szymona.Jeśli będzie taka potrzeba to na bank skorzystamy.Kurde nie cierpię jeździć po ciemku. :bigrazz:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżaj.Zobaczysz glebę Michała :icon_twisted:

 

Postaram sie zachowac zdrowy rozsadek i nie pchac sie w miejsca gdzie nie dam rady np. w luzny piach - jesli nie da sie przejechac to podziekuje i pojade do Szymona na ognisko - bedziemy obserwowac Was z drugiej strony jeziora...

Bardzo dobrze ze jest mechanik niedaleko - jesli bedzie 30 maszyn to z pewnoscia cos sie popsuje.

 

 

 

ps bedzie tam troche miejsca do gumowania i palenia laka? ;-)

 

Zdecydowanie nie. Asfaltu jak na lekarstwo - z pewnoscia bedzie zawalony ludzmi i samochodami, wiec gumy odpadaja a palenie - jedynie kopanie na piasku i ew. jazda po dnie jeziora....

 

Z reszta nie mozemy robic bydla bo wylecimy z duszpasterstwa - wszystko ma sie odbywac w ciszy i pokoju...

 

Wyglada na to ze pojade sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wsd.opole.pl/file/ulotka2006.pdf

tu jest program spotkania w Lednicy

gmarkiewicz to jest ten koleś który jest tutaj tym złym charakterem a nie Darek Kasiu.Darek to swój chłop.

A tak poza tym czy wybierasz sie z nami do Lednicy?

 

 

Niestety zdrowie mi nie pozwala ale postaram się za rok, obiecuję! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdrowie mi nie pozwala ale postaram się za rok, obiecuję! :icon_twisted:

Szkoda że nie będziesz.Myślę że będzie fajnie.Tylko żeby nikt gleby nie zaliczył bo Michał kracze i kracze. :icon_mrgreen:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK. Bawcie się dobrze.Na weselisku wypije wasze zdrowie. Do czwartku!

Darek było super.Poznałem kilku chłopaków z forum.Zrobilismy trochę hałasu :)

Pogoda dopisała ale za to było tak sucho że motocykle wyglądały jak po rajdzie Paryż - Dakar.

Właśnie skończyłem pucować Suzę bo zaraz jedziemy do Bydgoszczy na festyn.

Do czwartku.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pomimo chęci, byłem tylko na początku (przejazd z Gniezna pod Rybę), potem drobne problemy zmusiły mnie do wyjazdu i uniemożliwiły powrót do Zacnego Grona, ale chciałem BARDZO PODZIĘKOWAĆ za to krótkie spotkanie i wspólna jazdę, naprawdę PRZESYMPATYCZNE towarzystwo !!!!

 

Chętnie wpadłbym któregoś czwartku do Was z Poznania - prośba o dokładniejszy namiar.

 

Poza tym - do zobaczenia na innych imprezach :)

 

Jacek

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chętnie wpadłbym któregoś czwartku do Was z Poznania - prośba o dokładniejszy namiar.

 

 

Czwartek Spotkamia od 19 - 20 w Bydgoszczy dzielnica Fordon ul. Sikorskiego paradia Sw. Jana Ewangielisty, na plebani jest nasza salka. Z Poznania musisz kierowac sie w Bydgoszczy na Warszawe ale nie obwodnica tylko przez centrum i przed samym mostem przez Wisle skrecasz w kierunku rynku w Fordonie - pytaj o wiezienie...

Tel. do mnie jest w profilu, jak bedziesz w poblizu to sie skontaktuj.

Pozdawn

 

Co do samej lednicy - wszyscy moiwli o piachach a tam byla jedynie glina - bardzo twarde podloze, nikt sie tam nie przewrocil, ale sporo ziemi zabralismy do domu na sobie.

 

Jesli bedzie wyjazd za rok to juz wiemy jak dojechac po asfaltowej drodze...

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...