Skocz do zawartości

Pannonia kosz DUNA


Alexx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pannonke z koszem i mam problem z lampami na błotnik gondoli. Poszukuję też licznika do modelu T5 (białe tło). Posiadam wiele części na wymianę do kosza i motoru. Praktycznie motor z koszem w częściach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze chcesz takie cosko: http://www.allegro.pl/item106498398_lampa_...i_blotnik_.html ?

 

chcialem Ci pokazac to foto i zaproponowac ze Ci taka wysle, ale patrzylem w kompie, i ja te lampki kupuje (kupowalem..) w hurtowni drozej ten koles sprzedaje na allegro..

tak wiec zapraszam do konkurencji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, alexx dokladnie tak jak mówisz:0 Motocykl Pannonia z koszem Duna musi być oryginalny w kazdym szczególe! Mam nadzieje ze jak odszykujemy moto to sie kiedys spotkamy na jakims zlocie:) Zreszta jak zrobie to napewno do poznania wbije do kuzynki to przy okazji mozna by sie nad malta spotkac:)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe, tak przy okazji to przypomnial mi sie jeden watek nad ktorym dlugo sie zastanawialem, bo kola w pannoni T5 maja male bebny w kolach i teraz ciekawi mnie to czy wózki ktore byly montowane w modelach do tego modelu pannoni tez mialy kolo z malym bebnem? Czy moze mialy to zwykle kolo takie jak w pannoniach TLF czy T1??

Jakie ty masz w swoim koszu?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja potrzebuję kilka części do wózka pannonii - może coś masz?

Chodzi mi o lampy, nakrętkę koła Duna, skrzydełka po bokach.

Po za tym zapraszam na stronę www.pannonia.hoffman.auto.pl - tutaj znajdziesz różne ciekawostki o Pannonii, WFM, MZ 250/0. Pozdrawiam i czekam na informacje [email protected] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Paweł, kiedys juz z toba rozmawialem na temat Pannoni i kosza.. Prosilem Cie wtedy o fotki tapicery do wózka, kojarzysz?

Ja niestety nie mam lamp, a nakretke kola i skrzydelka owszem no ale to sa od mojego wozka:)wiec raczey nie na sprzedaz. Moze ktos z forum bedzie mial nakretke i skrzydelka.bo co do lamp to watpliwa sprawa. Ta twoja stronke juz polecilem koledze:)

A co do lamp to w sumie zastanawiam sie czy dalo by rade jak by dac jakiemus zakladowi zlecenie zeby wykonal takie klosze plastikowe do lamp..? :O Napewno nie byl by to taki drogi zabieg. Tylko ze trezba by miec oryginalne na wzór..:D i tu jest problem. Bo jesli chodzi o ramki tych lampek to mopzna by sobie samemu dorobic z aluminium (jak bylo w oryginale).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...